Naga MarketsShiba inu (SHIB), chilliz (CHZ) oraz network (KEEP) w Coinbase Pro. Kryptowaluty mocno w góręPlatforma Coinbase Pro poinformowała w dniu 15 czerwca, że zaczyna akceptować transfery przychodzące w kryptowalutach chilliz (CHZ), keep network (KEEP) oraz shiba inu (SHIB). Handel rozpocznie się w czwartek 17 czerwca, jeśli spełnione zostaną warunki płynności.

Coinbase Pro udostępnia handel shiba inu (SHIB), token mocno w górę

Od 15 czerwca giełda kryptowalut zaczyna akceptować przychodzące transfery CHZ, KEEP i SHIB do Coinbase Pro. Gdy wystarczająca podaż CHZ, KEEP i SHIB zostanie ustanowiona na platformie, handel na portfelach zamówień CHZ-USD, CHZ-EUR, CHZ-GBP, CHZ-USDT, KEEP-USD, SHIB-USD i SHIB-USDT rozpocznie się w trzech fazach: post-only, limit-only i pełny handel.Jeśli w którymkolwiek momencie jeden z nowych arkuszy zleceń nie spełni oceny zdrowego i uporządkowanego rynku, Coinbase podkreśla, że może utrzymać go w jednym stanie przez dłuższy okres lub zawiesić handel zgodnie z obowiązującymi na platformie zasadami handlu.

– CHZ, KEEP i SHIB nie są jeszcze dostępne na Coinbase.com lub za pośrednictwem naszych aplikacji mobilnych dla klientów detalicznych. Wydamy osobne ogłoszenie, jeśli i kiedy to wsparcie zostanie dodane – podkreśla Coinbase Pro.

Podczas gdy większość rynku altcoinów odnotowała słabe zachowanie cenowe 15 czerwca, token shiba inu (SHIB) zyskał 33% po ujawnieniu, że kryptowaluta-mem będzie wspierana przez Coinbase Pro od 17 czerwca. Po tym ogłoszeniu, Chiliz (CHZ) i KEEP również wzrosły odpowiednio o 18% i 10%.

Notowania SHIB/USDT rosły o 30% w trakcie wtorkowej sesji i testowały najwyższe poziomy od początku miesiąca. Źródło: Tradingview.com

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: spółki giełdowe | frank kurs | Jak handlować w Plus500 | usd pln prognoza | dow jons | akcje ccc | cd projekt notowanie |

Coinbase Pro w ostatnim czasie wdraża coraz więcej tokenów

– Jedną z najczęstszych próśb, jakie otrzymujemy od klientów, jest możliwość handlowania większą ilością aktywów na naszej platformie. Zgodnie z warunkami naszego procesu notowań, z czasem przewidujemy wsparcie dla większej liczby aktywów, które spełniają nasze standardy. Ostatnio dodaliśmy wsparcie handlowe dla szeregu nowych tokenów – zauważa Coinbase Pro. Lista jest rzeczywiście spora i obejmuje:

Polkadot (DOT), Gitcoin (GTC), Enzyme Token (MLN), Amp (AMP), Dogecoin (DOGE), Internet Computer (ICP), Cartesi (CTSI), iExec (RLC), Mirror Protocol (MIR), Tellor (TRB), Tether (USDT), Ampleforth Governance Token (FORTH),1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Token (OGN), Ankr (ANKR) Curve DAO Token (CRV), Storj (STORJ), Cardano (ADA), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC), & SKALE (SKL), wraz z obsługą dodatkowych portfeli zamówień. Coinbase również nadal bada wsparcie dla nowych aktywów cyfrowych.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Chilliz, keep oraz shiba inu, czyli czym są nowe kryptowaluty dołączające do Coinbase Pro?

Chiliz (CHZ): CHZ jest tokenem Ethereum, który zasila Socios.com, platformę, która pozwala użytkownikom handlować tokenami, aby pokazać swoje wsparcie dla profesjonalnych drużyn sportowych. Tokeny na Socios.com – zwane Fan Tokens – sprawiają, że użytkownicy kwalifikują się do nagród i promocji, a także mogą być wykorzystywane do wpływania na decyzje zespołu poprzez popularne głosowanie na blockchainie Chiliz.

Keep Network (KEEP): KEEP to token Ethereum, który zasila Keep Network, platformę, która ma na celu pomost między publicznymi blockchainami i prywatnymi danymi. Jednym z pierwszych produktów Keep Network jest token Ethereum, który reprezentuje 1 Bitcoin, zwany tBTC. Keep Network umożliwia użytkownikom deponowanie Bitcoinów i odkupywanie tokenów tBTC, które mogą być następnie wykorzystywane w ekosystemie Ethereum bez scentralizowanych pośredników.

Shiba Inu (SHIB): Shiba Inu (SHIB) to token, który aspiruje do bycia opartą na Ethereum alternatywą dla Dogecoina (DOGE), popularnego memecoina. W przeciwieństwie do Bitcoina, który został zaprojektowany, aby być rzadkim, SHIB jest celowo obfity – z obiegową podażą jednego kwadryliona. Ekosystem tokenów Shiba Inu wspiera projekty takie jak inkubator sztuki NFT oraz rozwój zdecentralizowanej wymiany o nazwie Shibaswap.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here