Naga Marketshttps://twitter.com/CoinbasePro/status/1405251550679867402Shiba Inu, popularny token, którego notowania eksplodowały wraz z manią spekulacyjną wokół dogecoin, w ostatnich dniach zaliczył przecenę o blisko 30% wskutek informacji o opóźnieniu jego debiutu na jednej z największych giełd kryptowalut. Listing tokenu jest dość kontrowersyjnym wydarzeniem, bowiem Coinbase Pro to jedna z najbardziej uregulowanych giełd krypto na świecie, a Shiba Inu zyskał wiernych fanów dzięki jego niezależności tworzącej wrażenie oddolnego ruchu w branży finansowej.

Shiba Inu w mocnej przecenie po

Dogecoin już od kilku tygodni nie może pozbierać się po przecenie ze szczytów z początku maja i podobnie jest także w przypadku memicznego tokenu Shiba Inu (SHIB). Od szczytów sprzed kilku tygodni jego notowania opadły o niemal 80%!W ostatnich dniach, zdołowany kurs SHIB dobiła dodatkowo informacja o opóźnieniu debiutu tokenu na jednej z największych giełd kryptowalut, Coinbase Pro. Ale dla niektórych zagorzałych zwolenników decentralizacji była to całkiem dobra wiadomość.

Mamy problemy techniczne, które opóźnią debiut SHIB na Coinbase Pro. W tym momencie, wyłączyliśmy możliwość depozytów w SHIB, jednak wypłata środków jest wciąż możliwa. Podamy uaktualnione informacje na temat przywrócenia depozytów i umożliwienia handlu tak szybko, jak to możliwe. – stwierdzili przedstawiciele Coinbase Pro w tweecie.

Zróbcie z tego trwałe opóźnienie i wtedy to będą dobre wieści. – żartował jeden z fanów, którego komentarz cieszył się największą popularnością.

fpmarkets

Shiba Inu (SHIB) - cena meme tokenu mocno w dół po opóźnieniu debiutu na Coinbase
Kurs SHIB/USDT. Źródło: tradingview.com

Choć Coinbase Pro to olbrzymia i rozpoznawalna platforma, to jednak jest to giełda, która ściśle przestrzega regulacji, co jest sporą wadą dla wielu zwolenników krypto wierzących w niezależność branży krypto od światowej finansjery.

Obecnie SHIB jest notowany po 0,0000077287 dol., podczas gdy jeszcze 3 dni temu był wart 0,0000104765 dol., co daje spadek o ponad 26%. Jednak inwestorom, którzy zainwestowali jeszcze w sierpniu 2020 roku dał zarobić nawet ponad 5000000%. Tak, to 5 mln procent.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs neuca | pkn orlen cena akcji | cfd jak działa | akcje pgnig prognozy | kurs kghm | wti | aktualny kurs dolara australijskiego |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here