Naga Marketsshiba inu (SHIB), bitcoin (BTC) i ethereum (ETH) z kontraktami wieczystymi na Bitfinex DerivativesBitfinex Derivatives będąca platformą instrumentów pochodnych dostępną za pośrednictwem giełdy kryptowalutowej Bitfinex ogłosiła we wtorek uruchomienie kontraktów wieczystych (perpetual) dla Shiba Inu (SHIBF0:USTF0), OMG Network (0MGF0:USTF0), Bitcoin, Euro Tether (BTCF0:EUTF0) i Ethereum.

Bitfinex wprowadza nowe perpetual swaps od grudnia. Na liście m.in. shiba inu i bitcoin

SHIBF0:USTF0, 0MGF0:USTF0, BTCF0:EUTF0 i ETHF0:EUTF0 wejdą na rynek 11 grudnia 2021 roku o 14:00 CET. SHIBF0:USTF0 i 0MGF0:USTF0 będą rozliczane w tokenach Tether (USDt). BTCF0:EUTF0 i ETHF0:EUTF0 będą rozliczane w tokenach Tether w euro (EURt). Wszystkie kontrakty oferują użytkownikom do 100x dźwigni finansowej.– Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić dodanie Shiba Inu, OMG Network, Bitcoin, Euro Tether i Ethereum do rosnącego portfolio perpetual swaps dostępnych do handlu na giełdzie. Przewidujemy duże zainteresowanie tymi produktami, szczególnie wśród funduszy i profesjonalnych inwestorów w celach hedgingowych i do zarządzania ryzykiem – powiedział Paolo Ardoino, CTO w Bitfinex Derivatives.

Swapy wieczyste, czyli perpetual swaps, to rodzaj pochodnego produktu handlowego, który stał się popularny wśród traderów kryptowalutowych w ostatnich latach. Wprowadzone na rynek 13 maja 2016 r., perpetual swap oferują traderom szansę na zajęcie dużych pozycji w kryptowalucie przy niewielkich nakładach pieniężnych.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ CFD NA KRYPTOWALUTY

Instrumenty tego typu pozwalają kupić lub sprzedać wartość aktywa bazowego z wykorzystaniem kilku zalet: 1) nie ma daty wygaśnięcia pozycji (tzn. można ją trzymać tak długo, jak się chce), 2) sam składnik aktywów bazowych nigdy nie jest przedmiotem obrotu (co oznacza brak problemów związanych z przechowywaniem), oraz 3) cena swapu ściśle podąża za ceną składnika aktywów bazowych, oraz 4) łatwo jest dokonać transakcji typu short (krótkiej sprzedaży).

Platforma Bitfinex Derivatives i produkty są dostępne tylko w wybranych krajach i są skierowane wyłącznie do zweryfikowanych użytkowników. Platforma instrumentów pochodnych jest dostarczana przez iFinex Financial Technologies Limited.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here