Naga MarketsShiba Inu posiada najwięcej tokenów ERC-20 wśród wielorybów ETHWedług danych zebranych przez WhaleStats tysiąc największych portfeli ETH posiada tokeny SHIB o łącznej wartości 2,35 miliarda dolarów, co stanowi około 9% wszystkich SHIB w obiegu. Oznacza to również, że Shiba Inu posiada najwięcej tokenów ERC-20 wśród tysiąca najbardziej znaczących wielorybów sieci Ethereum.

  • Shiba Inu wciąż pozostaje szalenie popularnym tokenem, a jego akceptację deklarują kolejne przedsiębiorstwa
  • Tokeny SHIB odpowiadają sporą część całkowitej kapitalizacji rynkowej sieci Ethereum
  • Emocje skupione wokół kryptowaluty podniosła również znana światowa sieć fast-food McDonald’s, sugerując zainteresowaniem płatnością przy użyciu SHIB
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Shiba Inu ma niebagatelny wpływ na sieć Ethereum

Według danych zebranych przez WhaleStats patrząc na tokeny oparte na sieci Ethereum, SHIB reprezentuje 21,68% połączonego udziału w rynku na poziomie 2,35 miliarda dolarów. Następnym najwyższym aktywem pod względem udziałów jest dopiero token CRO firmy Crypto.com, stanowiący 5,54% przy znacznie mniejszym udziale na poziomie 603,9 miliona dolarów.Według danych z Coingecko SHIB jest obecnie jedenastym największym pod względem całkowitej kapitalizacji rynkowej aktywem kryptowalutowym z wynikiem 26,9 miliardów dolarów, co sugeruje, że wieloryby ETH posiadają około 9% wszystkich SHIB w obiegu.

Imponujący rozwój aktywa napędzany jest społecznością, która nieustannie stara się zachęcić giełdy kryptowalutowe, takie jak Coinbase i Robinhood do wprowadzenia na nie tokena Shiba inu. Siłę oraz skalę zaangażowania pokazuje jedna z petycji, przeprowadzona na Change.org, która otrzymała ponad 530 tysięcy podpisów.

SHIB będzie akceptowany w McDonald’s?

Jedną z najpopularniejszych światowych marek, która zauważyła potencjał drzemiący społeczności SHIB, jest McDonald’s. Firma odpowiedział na tweeta wystosowanego przez zwolenników kryptowaluty, wzywającego firmę do zaakceptowania SHIB jako jednego ze sposobów płatności.

Doceniamy Państwa zainteresowanie i stale badamy nowe opcje związane z płatnościami – napisało w odpowiedzi McDonald’s.

Pomimo iż jest to rodzaj niezobowiązującego PR firmy, nie powstrzymało to społeczności SHIB przed falą entuzjazmu powodującą ponad 500 retweetów, 1400 polubień i niezliczoną ilość memów.

Chociaż nie jest do końca jasne, jak postąpi McDonald’s, to adopcja SHIB wzrosła w tym miesiącu we wszystkich krajach. Firma zajmująca się płatnościami kryptowalutowymi Coingate poinformowała 11 listopada, że otworzyła obsługę SHIB, dzięki czemu jej 500 sprzedawców może akceptować płatności w kryptowalucie. ZenGo dostawca portfela cyfrowego wspierany przez Samsunga, 17 listopada również otworzył się na token z psim wizerunkiem.

Pomimo spadków token Shiba inu wciąż pozostaje silny

Wśród ostatnich spadków na rynku kryptowalut, które rozpoczęły się około 11 listopada, SHIB przyjął minimalne uderzenie, tracąc 4,1% i obecnie kosztuje 0,00004667 dolara. Jednakże, gdyby spojrzeć na zmianę wartości od rekordowego poziomu 0,00008616 dolara z 28 października, SHIB spadł aż o 43,6%.

Podczas gdy cena monety wykazuje tendencję spadkową, popularność aktywów nie słabnie, a oficjalne konto SHIB Twitter przekroczyło wczoraj 2 miliony obserwujących.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs jsw | oncoarendi giełda | ccc akcje notowania | gpw intercars | celon pharma giełda | kernel kurs | kurs rubla wykres |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here