Naga Markets

Shiba Inu podąża ku decentralizacji. Deweloperzy ogłaszają pierwszą fazę DOGGY DAO!Deweloperzy sieci Shiba Inu ogłosili dziś światu DAO 1, czyli pierwszą fazę procesu decentralizacji, która ma przekazać część władzy deweloperów w ręce społeczności. Celem projektu jest umożliwienie fanom decydowania o tym, które pary kryptowalutowe zostaną dodane do obrotu na zdecentralizowanej giełdzie ShibaSwap oraz decentralizacja ekosystemu Shiba Inu.

  • Shiba Inu była najczęściej wyszukiwaną kryptowalutą na stronie CoinMarketCap w 2021 r.
  • Deweloperzy ogłosili dziś DAO 1, które umożliwi społeczności głosowanie nad wprowadzeniem nowych par na giełdę ShibaSwap
  • Wersja beta ma na celu zbadanie nastrojów wśród ShibArmy i uzyskanie informacji zwrotnej przed wprowadzeniem wersji o nazwie DAO 2
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Shiba Inu planuje szeroką decentralizację

Głównym celem DAO 1 jest umożliwienie społeczności decydowania, które pary kryptowalutowe mają zostać dodane do puli płynności na zdecentralizowanej giełdzie ShibaSwap.W ten sposób poddane pod głosowanie projekty będą musiały dbać o swoją konkurencyjność, co przyniesie korzyści całemu ekosystemowi Shiba Inu.

Wprowadzona wersja beta ma na celu zbadanie nastrojów wśród ShibArmy i uzyskanie informacji zwrotnej przed wprowadzeniem bardziej złożonej wersji o nazwie DAO 2, która pozwoli członkom społeczności na składanie szerokiego zakresu propozycji.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Od teraz, użytkownicy będą mogli głosować na każdą poszczególną parę poprzez staking tokena BONE, za który otrzymają tokeny tBONE potrzebne do uzyskania prawa głosu. W celu zablokowania tokenów BONE na dłuższy czas zostanie wkrótce uruchomiony nowy kontrakt stakingowy.

Użytkownicy będą mogli wybrać maksymalnie 30 par, które pojawią się w puli na okres dwóch tygodni. Po tym czasie społeczność będzie musiała wybrać nową propozycję par kryptowalutowych.

Walka z wielorybami

Ze względu na ich ogromny wpływ wieloryby pozostają wciąż największym zagrożeniem dla decentralizacji większości projektów kryptowalutowych. Twórcy Shiba Inu przyznają, że proces głosowania może zostać wypaczony przez dużych posiadaczy, jednak w najbliższych dniach zamierzają wprowadzić mechanizm, który ma sprawić, że system będzie bardziej sprawiedliwy.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here