Naga Markets

Shiba inu nadal znajduje się w trendzie spadkowym. Prognoza ceny SHIB na najbliższe lataPodobnie jak wiele innych kryptowalut, shiba inu również notuje serię strat w grudniu. Po utracie jednej trzeciej swojej wartości w ciągu 24 godzin na początku miesiąca, cyfrowa moneta straciła na wartości również w poprzednim tygodniu. Obecnie cena SHIB traci około 60% od historycznego szczytu ustanowionego pod koniec listopada. Czy shiba inu zdoła do niego powrócić?

  • Kryptowaluta została wprowadzona na rynek w sierpniu 2020 roku
  • 8 grudnia Shiba Inu ujawniła, że podpisała strategiczną umowę z Playside, australijskim deweloperem gier wideo
  • Wallet Investor uznał monetę SHIB za “niesamowitą” inwestycję długoterminową
  • Oryginalny artykuł został przygotowany przez analityków Capital.com, a cała jego treść dostępna jest w tym miejscu

Cena shiba inu zmienia się w zależności od wypowiedzi Elona Muska

Shiba inu – cyfrowa moneta-mem – została wprowadzona na rynek w sierpniu 2020 roku. Jest również jednym z głównych konkurentów popularnego dogecoina (DOGE). Obie kryptowaluty oparte na rasie psów Shiba Inu zyskały popularność, ponieważ inwestorzy szukają następnego projektu na miarę bitcoina (BTC), który przyniesie im ponadprzeciętne stopy zwrotu.Token shiba inu przyciągnął uwagę inwestorów w maju, kiedy to jego wartość wzrosła o 2405% w ciągu zaledwie trzech dni, osiągając szczyt 0,0000388 dolara w dniu 10 maja. Rajd ten był spowodowany pojawieniem się Elona Muska w programie telewizyjnym Saturday Night Live. Cena cyfrowej monety szybko spadła i przez całe lato wahała się między 0,000006 a 0,000008 dolara.

Notowania kryptowalut shiba inu (SHIB), dogecoina (DOGE) i shiba floki (FLOKI) skoczyły po tym, jak 4 października Elon Musk zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego szczeniaka w Tesli, na nowo wzbudzając zainteresowanie monetami. Następnie miliarder przyznał, że nie jest właścicielem żadnej z kryptowalut, a ich wartość spadła o 7%.

Wiadomość o wejściu na giełdę Kraken doprowadziła do kolejnego gwałtownego wzrostu. W dniu 29 listopada detalista eCommerce Newegg powiadomił, że zaakceptuje SHIB jako płatność na swojej platformie. 8 grudnia Shiba Inu ujawniła, że podpisała strategiczną umowę z Playside, australijskim deweloperem gier wideo. Para zajmie się rozwojem wieloosobowej kolekcjonerskiej gry karcianej.

Tego samego dnia giełda Bitstamp ogłosiła, że SHIB będzie na niej notowana od 9 grudnia. Czy wspomniane wydarzenia wpłyną na zmianę ceny SHIB?

Jakie są więc perspektywy dla kryptowaluty shiba inu na najbliższe lata? Czy SHIB powróci do rekordowych szczytów?

Obecnie cena monety wynosi 0,0000366 dolara, a jej kapitalizacja rynkowa wynosi 20,01 mld USD, co plasuje ją na 13 miejscu.

Zgodnie z CoinCodex, analiza techniczna wykazuje, że krótkoterminowy sentyment do SHIB jest obecnie niedźwiedzi (12 byczych sygnałów i 16 niedźwiedzich). Wykładnicze średnie kroczące dają sygnały sprzedaży. Wskaźnik siły względnej (RSI) znajduje się na poziomie 22.16, co plasuje go w kategorii wyprzedania. RSI przyjmuje wartości między zerem a 100 i jest uważany za wykupiony powyżej 70 i wyprzedany poniżej 30.

Wallet Investor uznał monetę SHIB za “niesamowitą” inwestycję długoterminową. Jego prognoza ceny shiba inu na początek 2022 roku wynosi 0,000038 dolara, ale uważa, że cena może wzrosnąć do 0,000098 dolara do końca 2022 roku. Algorytm przewiduje, że SHIB będzie notowana na poziomie 0,000279 dolara do końca 2025 roku.

OTWÓRZ RACHUNEK W CAPITAL.COM I HANDLUJ KRYPTOWALUTAMI

Prognoza shiba inu od DigitalCoin przewiduje, że cena może osiągnąć 0,000048 dolara w 2021 roku, wzrośnie do średniej 0,000062 dolara w 2022 roku i 0,000067 dolara do 2023 roku. Algorytm sugeruje, że cena może osiągnąć średnio 0,000097 dolara do 2025 roku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: najniższy kurs korony islandzkiej | akcje jsw forum | orange akcje | kurs zł | bitcoin trader | alior akcje rekomendacje | cdr akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here