Naga Markets

Shiba Inu już na Bitpay. Wiele firm skorzysta z możliwości płatności w SHIBCena Shiba Inu wystrzeliła w październiku w górę o ponad 750%, przez co  memiczny token zyskał rzeszę zwolenników i zainteresowanie społeczności krypto. W rezultacie, kolejne platformy decydują się na umożliwienie handlu w oparciu o SHIB. W czwartek pisaliśmy o listingu na giełdzie kryptowalutowej Bitstamp, a zaledwie dzień później na podobny krok zdecydowała się firma Bitpay.

Bitpay od czwartku wspiera Shiba Inu

Shiba Inu pojawił się na platformie serwisu Bitpay w czwartek, o czym przedstawiciele firmy poinformowali w czwartek wieczorem.– Uwaga Shibarmy! Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy poinformować klientów o możliwości płacenia, a sprzedawców o możliwości akceptowania Shiba Inu (SHIB) jako forma płatności. – czytamy w komunikacie opublikowanym na profilu twitterowym Bitpay.

– Teraz możesz kupować, przechowywać, wymieniać i wydawać wykorzystująć ten token ERC-20 bezpośrednio w aplikacji Bitpay. – czytamy dalej w tweetach firmy.

fpmarkets

Z możliwości wykorzystania płatności w Shiba Inu skorzystać chcą między innymi Newegg czy AMC. Szczególnie głośno było o planach tej drugiej wymienionej spółki. Zresztą, AMC od wielu miesięcy jest w kręgu zainteresowań kapitału spekulacyjnego po tym, gdy pod koniec stycznia rzesza inwestorów z portalu Reddit rzuciła się na akcje spółki w nadziei na “wyciśnięcie shortów” (ang. short squeeze).

– Newegg i AMC Theaters ogłosiły, że będą akceptować Shiba Inu jako formę płatności za pomocą Bitpay w nadchodzących miesiącach. – poinformował Bitpay.

O ile AMC planuje wdrożyć płatności w SHIB w I kw. 2021 r., o czym informował swego czasu CEO AMC Adam Aron, to Newegg nie chce długo czekać. Już teraz firma, której działalność skupia się na sprzedaży podzespołów komputeorowych, akceptuje transfery w SHIB, z uwagi na to, że od pewnego czasu korzysta z usług kryptowalutowych Bitpay.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest płatność blik | dolar online | bitcoin giełda wykres | euro korona szwedzka | kurs santander | notowania bitcoin |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here