Naga Markets

Shiba Inu dostępny na Bitstamp! Popularność memecoina nieustannie rośnieShiba Inu coraz mocniej utwierdza się w gronie największych kryptowalut, po tym gdy kolejne platformy decydują się na listing dogecoin-killera. Niedawno informowaliśmy m.in. o włączeniu handlu SHIB na eToro, a teraz na ten krok zdecydowała się giełda Bitstamp.

  • W listopadzie wsparcie dla SHIB umożliwiły giełdy Gemini oraz Kraken
  • Bitstamp to giełda kryptowalut z siedzibą w Londynie
  • Partnerem artykułu jest FP Markets, sprawdź ofertę już teraz

SHIB dostępny na Bitstamp

Giełda Bitstamp ogłosiła w środę rozpoczęcia wsparcia dla memecoina Shiba Inu, który szturmem wdarł się na salony w październiku zaliczając wtedy niesamowitą zwyżkę o ponad 750%.Oprócz SHIB, popularna giełda Bitstamp zdecydowała się również na listing DYDX, GALA oraz PERP na swojej platformie. Handlować memiczną kryptowalutą z pieskiem w logo można będzie w parach z dolarem oraz euro.

Handel w oparciu o Shiba Inu na Bistamp został włączony w czwartek, a dzień wcześniej została uruchomiona opcja depozytów i możliwość wycofania środków.

– Rozpocznie się realizacja zleceń, a transakcje będą wykonywane normalnie. Kiedy listy zleceń  zgromadzą wystarczającą płynność, umożliwimy wszystkie typy zleceń i zakup kart również dla nowych par handlowych. – poinformowała giełda Bistamp.

fpmarkets

Jednak przedstawiciele giełdy dodali także, że handel SHIB nie będzie możliwy na ten moment dla użytkowników z USA i Singapuru. To spory cios dla amerykańskich klientów, ale także dla samej giełdy, bowiem z USA pochodzi spora rzesza inwestorów z pokaźnym kapitałem.

TradingView Chart
Kurs SHIB/USDT. Źródło: tradingview.com

Zainteresowanie Shiba Inu prowadzi do jego rosnącej popularności. Niedawno informowaliśmy o wdrożeniu SHIB jako formy płatności w serwisie Travala: Shiba inu (SHIB) został zaakceptowany, jako środek płatniczy przez Travala.com

Kroki w podobnym kierunku przedsięwzięła również firma AMC, największy operator kin na świecie i jedna ze spółek, które napotkały olbrzymie zainteresowanie kapitału spekulacyjnego w ostatnich miesiącach.

Z kolei w listopadzie do swojej platformy możliwość handlu dodały giełdy Kraken i Gemini. Natomiast klienci Robinhooda nieskutecznie jak do tej pory domagają się włączeni SHIB do popularnej aplikacji tradingowej, jednak zarząd platformy nie chce na ten moment zdecydować się na ten krok.

Rozpocznij inwestowanie z FP Markets. Skorzystaj z wyjątkowej oferty renomowanego brokera:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z FP MARKETS

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here