Naga MarketsSHIB-milioner dzięki skromnej inwestycji w Shiba Inu. Niezwykła historia 35-latkaShiba Inu i Dogecoin zaliczyły nieprawdopodobne zwyżki w ciągu ostatnich miesięcy i choć obecnie notowane są znacznie niżej od swoich rekordowych szczytów, to dla części inwestorów, którzy zdołali wypłacić środki na górce, dały możliwość zarobienia kroci. Tak było w przypadku Brytyjczyka imieniem Rob, którego historia jest wprost nie do uwierzenia.

  • Anglik był pracownikiem jednej z sieci handlowych i pracował jako menedżer magazynu
  • Jego stosunkowo niewielka inwestycja przerodziła się w sporą fortunę
  • Partnerem artykułu jest FP Markets, sprawdź ofertę już teraz

Shiba Inu: jak Anglik stał się milionerem dzięki zakupowi SHIB za 8 tys. dol.

35-letni Anglik i menedżer magazynu obsługującego supermarkety imieniem Rob, który na początku tego roku zakupił tokeny Shiba Inu o ówczesnej równowartości 8 tys. dol. teraz może cieszyć się emeryturą dzięki realizacji zysków po nieprawdopodobnym rajdzie tej memicznej kryptowaluty.Jak stwierdził świeżo upieczony milioner, inwestycja w kryptowaluty miała być dla niego metodą na zapewnienie dodatkowego dochodu dla jego pensji w wysokości 68 tys. dol rocznie. Dzięki temu, miał zapewnić lepsze życie dla swojego partnerki i ich syna.

Jak się okazuje, Rob przygotował się do inwestycji. Jego zdaniem, nie był to strzał na zasadzie: “ładnie brzmi, może wzrośnie”, a do zaangażowania kapitału przekonał go White Paper projektu Shiba Inu, czyli 28-stronicowy dokument pokazujący założenia stojące za tą kryptowalutą.

fpmarkets

Po przeczytaniu go, wciągnąłem się. – powiedział Rob dla magazynu Fortune. – Po prostu uwierzyłem w to, co było tam napisane.

Wtedy, Rob zadecydował o zainwestowaniu w SHIB kwoty 8 tys. dol. i spodziewał się, że wzrośnie ona “zaledwie” do dziesiątków tysięcy dolarów. Tak się zresztą stało, ale zachęcony szybką zwyżką Rob zachował zimną krew i nie wypłacił od razu swoich środków.

To co się stało w maju, przekroczyło najśmielsze oczekiwania Roba. Od lutego do maja wartość tokena wzrosła 1200-krotnie i choć inwestor nie skorzystał z całości tej zwyżki, to i tak wykręcił astronomiczną stopę zwrotu.

SHIB-milioner dzięki skromnej inwestycji w Shiba Inu. Niezwykła historia 35-latka
Kurs SHIB/USDT. Źródło: tradingview.com

Najpierw, wypłacił 500 tys. dol. zarobionych pieniędzy i przelał na swoje konto bankowe. Potem, rzucił swoją pracę.

Pochodzę z dość biednych okolic. Nigdy nawet nie marzyłem, że będę miał tyle pieniędzy. – stwierdził Rob.

Brytyjski milioner wprost nie mógł uwierzyć w to, jaką fortunę udało mu się zgromadzić. Jak sam stwierdził, co chwilę sprawdzał konto bankowe, aby upewnić się, że to nie jest sen, a jego pieniądze nie wyparowały.

Zobacz również: Avalanche (AVAX): blockchain optymalny? Ambitny projekt blisko grona największych krypto

Pozostałe na koncie tokeny SHIB osiągnęły poziom ponad 1 mln dol. Część zysków Rob przeznaczył na dalsze inwestycje w inne memecoiny.

Jak stwierdził, być może nie jest najlepszym inwestorem, ponieważ do całej sprawy podszedł bardzo emocjonalnie dzięki temu, jak uformowana jest społeczność związana z tokenem Shiba Inu. W trakcie inwestycji, wielokrotnie poprzez Twitter mógł rozmawiać z przedstawicielami środowiska, analitykami czy developerami.

Jestem zaangażowany emocjonalnie, co może być bardzo niebezpieczne w świecie kryptowalut. Ale wierzę, że w przypadku Shiba jest jeszcze wiele więcej do osiągnięcia. – podkreślił. – Dzięki SHIB zdobyłem trzech bardzo bliskich przyjaciół.

Rozpocznij inwestowanie z FP Markets. Skorzystaj z wyjątkowej oferty renomowanego brokera:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z FP MARKETS

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ccc akcje rekomendacje | prognozy dla dolara | dax notowania na żywo | pzu akcje rekomendacje | kurs jsw | pekao akcje kupno |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

3 KOMENTARZE

  1. Chyba fantazja poniosła , inwestując 8000 usd po kursie 0.000005 potem sprzedając po kursie 0.00006 wychodzi 96000 dol odliczając zainwestowane 8tys wychodzi 88tys. dol na czysto to trochę do miliona brakuje… 8000×1200% = 96000 jakby nie liczył miliona brak. Skąd więc wypłacił te 500 tys? A milion zostało?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here