Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi sieć restauracji Sphinx na terenie całego kraju.

sfinks

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji niemal 5% na wysokich obrotach, które utrzymujących się na dobrym poziomie w czasie całego ruchu wzrostowego od 13 listopada. Wczoraj doszło do wybicia ważnego oporu w postaci szczytu z połowy października. Jest to równoznaczne z zakończeniem kilkumiesięcznej konsolidacji i otwarciem drogi na poziom poprzednich maksimów przy 4,50 zł. Pierwszy raz o wzrostach informowaliśmy 25 lutego.

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.
vistula

Dwa dni solidnych wzrostów przyniosły wybicie linii korekty. Ruch korygujący trwał już dość długi okres i dotarł do kluczowej strefy oporu okolic 2,70 – 2,78 zł a także do dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Reakcja kupujących w tym miejscu wskazuje na spore szanse powrotu do trendu wzrostowego oraz utworzenie pozytywnej świecy na wykresie tygodniowym. Najbliższy cel to oczywiście powrót w okolice 3,20 zł. Ostatnia prognoza miała miejsce 25 listopada.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here