Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi sieć restauracji Sphinx na terenie całego kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
sfinks

Spółka pozytywnie wyróżniała się podczas pierwszej sesji nowego tygodnia. Wzrosty o skali 7,7% były podparte najwyższym w tym roku wolumenem. Od strony technicznej doszło do poważnego naruszenia poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego. Jest to już drugi po wcześniejszym wybiciu linii trendu pozytywny znak. Warto dodać, że szerszy, kilkuletni trend jest wzrostowy. Całe wzrostowe podejście budowane jest przy narastających obrotach, co może dawać szansę na trwałe zakończenie spadków. Ostatnio o spółce pisaliśmy 29 listopada.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

InPost SA to niezależny operator pocztowy. Należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl.

inpost

Spółka rozpoczęła nowy tydzień od niezwykle udanej sesji, kontynuując wzrostowy rajd. Tym razem wzrosty osiągnęły poziom niemal 14%. Wyraźnie pokonany został poziom okrągłych 10 zł, który pod koniec ubiegłego tygodnia sprawił, że pojawiła się świeca z dłuższym górnym cieniem. Obecnie nie widać oznak słabnięcia wzrostów i wydaje się, że przynajmniej poziom okolic 12 zł jest realny do osiągnięcia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here