Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi sieć restauracji Sphinx na terenie całego kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
sfinks

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia spółka zyskała ponad 9% na najwyższych obrotach od około 6 miesięcy. Patrząc szerzej na wykres, należy stwierdzić trend wzrostowy od listopada 2014 roku oraz nadal trwającą, kilkumiesięczną konsolidację. Piątkowe wzrosty doprowadziły do wybicia z dużej formacji klina. Biorąc pod uwagę obroty i dynamikę wzrostów oraz wspomagający dalszą zwyżkę trend, może w najbliższym czasie dojść do ataku na dotychczasowe maksimum trendu przy 4,65 zł. Dopiero wybicie tego poziomu otworzy drogę do znacznie większych wzrostów. O trendzie informujemy od 25 lutego ubiegłego roku.

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkując m.in. poszycia foteli samochodowych.

groclin

Spółka zyskała w miniony piątek ponad 8% notując najwyższy poziom w tym roku. Fakt, że dużym wzrostom towarzyszyły równie duże obroty nie jest bez znaczenia i prawdopodobnie może oznaczać chęć kontynuacji zwyżki rozpoczętej pod koniec stycznia. Jako sygnał kupna można traktować wybicie linii ostatniego ruchu spadkowego. Szerszy trend jest boczny, a w nim szczególnie kluczowe jest wsparcie w rejonie 10 zł, które jest dokładnie respektowane. Z przeciwnej strony trend boczny ograniczają okolice 14,70 – 15 zł. Wydaje się, że właśnie w tym kierunku może teraz podążać kurs.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here