Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi sieć restauracji Sphinx na terenie całego kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
sfinks

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Niemal 10% wzrosty w asyście obrotów nie widzianych od ponad roku to osiągnięcie kupujących akcje spółki Sfinks. Osiągnięciem technicznym było wybicie dotychczasowego maksimum trendu przy 4,65 zł. Styl wybicia nie pozostawia złudzeń, że powinniśmy być świadkami kontynuacji trendu. Kolejny znaczący opór znajduje się w rejonie 6 zł i prawdopodobnie do niego będziemy zmierzać. Ostatnio o możliwych wzrostach pisałem przy okazji wybicia z formacji klina w analizie z 29 lutego.

Podstawowy zakres działalności Grupy Kapitałowej ENEA obejmuje wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót energią elektryczną.

enea

Podczas wczorajszej sesji nieźle radziła sobie branża energetyczna na czele z Eneą, która zyskała 6% przy dość wysokich obrotach. Kurs osiągnął najwyższy poziom od początku roku, a pod względem technicznym doszło do wygenerowania sygnału kupna jakim jest wybicie oporu w rejonie 11,70 zł oraz dobrze respektowanej linii trendu spadkowego. Teraz układ dołków i szczytów zaczyna być już charakterystyczny dla nowego ruchu wzrostowego. Warto także spojrzeć na wykres z szerszej perspektywy. Okazuje się bowiem, że wczoraj nie został wybity tylko lokalny opór ale także poziom dwóch dołków z 2013 i 2014 roku. Wydaje się, że obecnie kurs może rosnąć do okolic 14 zł. Poprzednia analiza była wykonana 16 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw akcje forum | wartość złotówki wykres | nasdaq notowanie | eurusd | pgnig akcje kurs | de30 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here