Naga MarketsSFD SA publikuje raport sprzedażowy za wrzesień 2021r. Według wstępnych wyliczeń Spółka we wrześniu 2021 roku zrealizowała przychody na poziomie ok. 23.259.780,45 zł netto, co stanowi blisko 121% wartości przychodów osiągniętych we wrześniu 2020 roku (kiedy to wyniosły 19.204.259,86 zł).

SFD SA we wrześniu osiągnęło doskonały wynik sprzedażowy

– Wrzesień tradycyjnie jest miesiącem powrotów do stałej aktywności treningowej. Także nasze przychody zanotowały dwucyfrowy miesięczny wzrost na poziomie 21% w porównaniu z wrześniem ubiegłego roku, pomimo bardzo wysokiej bazy w zeszłym roku. Rozwój sprzedaży wynika przede wszystkim z poszerzania oferty, o produkty trafiające w potrzeby i gusta naszych klientów. Jedną z najbardziej spektakularnych nowości jest stworzona w tym roku marka ALLDEYNN, która odnosi sukces rynkowy i cieszyła się także ogromnym zainteresowaniem podczas największych targów fitness w Europie Środkowo-Wschodniej – komentuje 124%, prezes zarządu SFD S.A.–Realizujemy kolejne projekty in&out w dużych sieciach handlowych, to jeden z naszych kierunków rozwoju sprzedaży pozwalający dotrzeć z ofertą żywności dietetycznej do nowej grupy klientów – dodaje prezes zarządu SFD S.A.

Jednocześnie według wstępnych wyliczeń w całym okresie od stycznia do września 2021 roku przychody Spółki wyniosły 183.959.445,71 zł netto, co stanowi blisko 124% przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2020 roku (kiedy to wyniosły 148.484.060,48 zł).

Przychody firmy w ujęciu miesięcznym
Przychody firmy w ujęciu miesięcznym

Z pozostałych informacji opublikowanych w raporcie:

Pion Produkcji i Zamówień wprowadził w sierpniu do obrotu 3 nowe produkty marki własnej ALLNUTRITION: NutloveProtein Shake w 3 różnych smakach, Protein Chocolate Nutlove oraz Vegelove.

Pion Marketing i E-commerce wziął udział w największych branżowych targach fitness w Europie Środkowo-Wschodniej – FIWE, które odbyły się w Warszawie. Na wydarzeniu zaprezentowana została nowa, tegoroczna linia produktów ALLDEYNN

Dział Dystrybucji Krajowej zrealizował kolejne udane akcje In&Out w sieciach handlowych

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: alior akcje prognozy | kurs playway | kurs dollara | kurs echo investment | kurs akcji biomed | orange giełda | akcje develia |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here