Naga MarketsSFD S.A. zwiększa linie kredytowe żeby wesprzeć sprzedażSFD S.A zwiększa linie kredytowe. Sprzedaż Spółki rośnie w ostatnich kwartałach. Podniesienie zdolności finansowania bieżącego umożliwi wprowadzanie większej liczby nowych produktów z gamy odżywek i suplementów dla osób uprawiających sport oraz żywności dietetycznej, a także testowanie pilotażowej sprzedaży we współpracy z kolejnymi kontrahentami.

SFD S.A zwiększa linie kredytowe

Nasze wskaźniki zarządzania zobowiązaniami i należnościami pozwalają nam bezpiecznie zwiększać sprzedaż. Dodatkowa płynność w ramach nowej umowy nie tylko pozwoli zwiększyć sprzedaż w obecnych kanałach, ale również umożliwi nam realizację pilotażowych kontraktów z nowymi kontrahentami oraz da nam większą przestrzeń do wprowadzania nowych produktów – skomentował Mateusz Pazdan, prezes zarządu SFD S.A. – suplementy i odżywki dla osób uprawiających sport to nasze DNA, ale wierzymy też w żywność dietetyczną, która może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka opiera swoją sprzedaż na produktach własnych oraz na produktach innych producentów. Do tradycyjnej sprzedaży suplementów diety, trzy lata temu Spółka dodała żywność dietetyczną, która pozwala klientom cieszyć się ulubionymi smakami w wersji o obniżonej wartości kalorycznej. Rozszerzenie umowy kredytowej pozwoli na zwiększanie obrotu na rynku polskim, ale także zabezpieczy potrzeby Spółki w zakresie powiększania skali sprzedaży na rynku czeskim, na którym Spółka rozpoczyna sprzedaż w przyszłym tygodniu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to jest | lotos kurs | nasdaq indeks | prognozy giełdowe | cena akcji biomed |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here