Naga MarketsPomimo okresu urlopowego, na niektórych spółkach może być gorąco. Giełda ma problem z pokonaniem oporów, jednak podczas publikacji wyników za drugi kwartał 2019 roku mogą pojawić się większe wybicia, a dodając do tego wypłacane dywidendy za 2018 rok, należy być gotowym na większą zmienność pod koniec lipca.


Akcje PKN Orlen, Santander oraz Orange Polska jako pierwsze zareagują na wyniki

Pierwszy wyniki opublikuje PKN Orlen, już 19 lipca. Niedługo później Santander Bank Polska oraz Orange Polska. W lipcu, ze spółek z WIG20, poznamy jeszcze wyniki mBanku. Ciekawie zapowiada się raport Alior Banku 6 sierpnia. Bank zapowiedział już odpisy na 140 mln zł, a ostatnio pojawił się spór zbiorowy związków zawodowych odnośnie podwyżki wynagrodzeń. Spółka ostatnio nie ma dobrej passy, także pod względem aktualizacji swoich aplikacji, które nie przebiegły zgodnie z planem.

Jakie spółki techniczne wyglądają ciekawie? Na co zwrócić uwagę w najbliższym czasie i jakie trendy panują na spółkach z WIG20?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here