Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Holding jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.Na wykresie tygodniowym można zaobserwować że poziom 5 zł jest bardzo istotny. Często służył on jako opór bądź wsparcie. Tak jest tym razem, gdy cena zatrzymuje się na tym poziomie.

Na wykresie dziennym widać trwającą od pewnego czasu obronę wsparcia na poziomie 5 zł. Kilka świec z długimi cieniami u dołu świadczy o tym, że w tym rejonie pojawia się popyt na akcje. Pozostaje czekać na silniejsze odbicie, gdyż dopóki cena znajduje się ponad wsparciem obowiązuje prowzrostowy scenariusz.

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

invest

W tabeli zamieszczone są dywidendy uchwalone i propozycje dywidend. Wysokość stopy dywidendy podana jest na dzień aktualizacji tabeli. Spółki są posegregowane wg kolejności daty ustalenia praw. Wysokość dywidendy w przypadku wypłaty w innej walucie przeliczona jest na PLN po kursie z dnia aktualizacji. (Aktualizacja 9.08):


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here