Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok należą do czołowych krajowych producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami.Na wykresie miesięcznym trwa trend wzrostowy, który już mocno wywindował cenę. Najbliższe wsparcie to poziom poprzedniego szczytu.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że bardzo dokładnie respektowana jest linia trendu. Niedawno mieliśmy mocne odbicie od niej, ale jeszcze nie została pokonana zielona linia korekty. Jeżeli taka sytuacja będzie się przedłużać, rosną szanse na ponowny test linii trendu i to tam warto upatrywać kolejnej okazji do kupna.

invest

Dzisiaj jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 1,27 zł, a więc ok 3%. Dzień wypłaty to 8 lipiec.

Tygodniowy rozkład dywidend: 16 – 20 czerwiec

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

W tabeli zamieszczone są dywidendy uchwalone i propozycje dywidend. Wysokość stopy dywidendy podana jest na dzień aktualizacji tabeli. Spółki są posegregowane wg kolejności daty ustalenia praw. Wysokość dywidendy w przypadku wypłaty w innej walucie przeliczona jest na PLN po kursie z dnia aktualizacji. (Aktualizacja 14.06):


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here