Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Rainbow Tours zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje długoterminowy trend wzrostowy, który wywindował kurs na historyczne maksima.

Na wykresie tygodniowym widać, że jest to dosyć czytelny schemat, już kilkukrotnie można było kupować z sukcesem przy strefach wsparcia.

Wykres z interwałem dziennym, pokazuje że cena porusza się w kanale wzrostowym. Aktualnie znajdujemy się przy górnym ograniczeniu i mimo dobrego wsparcia, które powstrzymało także wyprzedaż związaną z konfliktem na Ukrainie, należy uważać na trochę większą korektę lub czasowy ruch boczny (podobnie wyglądała poprzednia korekta).

Dywidenda:

Rainbow tours wypłacił dywidendę za rok 2012 w wysokości 0,04 zł na jedną akcję.

1 marca otrzymaliśmy komunikat ze spółki, w którym Zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy:

„Kwota dywidendy przypadającej na jedną akcję, będącej przedmiotem zakładanej wypłaty z zysku (dochodu) netto Spółki za rok obrotowy 2013 wynosi 0,35 zł (trzydzieści pięć groszy) na jedną akcję” (Komunikat Spółki)

„Ostateczna kwota dywidendy wnioskowanej do przeznaczenia do podziału na rzecz akcjonariuszy Spółki z zysku (dochodu) netto za rok obrotowy 2013 może ulec ewentualnej zmianie, a podstawę określenia jej wysokości stanowić będzie ostateczne jednostkowe sprawozdanie finansowe Spółki za rok obrotowy 2013„ (Komunikat Spółki)

Poinformujemy Was, jak tylko znana będzie data ustalenia prawa do dywidendy.


Dwa szkolenia z price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza: Dzień banków centralnych
Następny artykułAnaliza na zamówienie – Biomax
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here