Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Przedmiotem działalności spółki Pro-Log jest kompleksowa obsługa logistyczna świadczona dla podmiotów gospodarczych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym, który obejmuje całą historię notowań widać, że mamy trend wzrostowy oraz aktualnie korektę. Po odcięciu dywidendy cena spadki mniej więcej do poziomu ostatniego dołka.

CCS (Cyfrowe Centrum Serwisowe) działa na rynku telefonii komórkowej i urządzeń mobilnych.

Na wykresie dziennym z całą historią notowań, można wyznaczyć wsparcie, które tworzy spora luka cenowa. Właśnie wewnątrz tego wsparcia znajdzie się kurs w piątek po odcięciu 0,35 zł dywidendy.

Dzisiaj jest ostatni dzień na “załapanie się” na dywidendę obu zaprezentowanych spółek. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi:

– Pro-Log: 1,30 zł co daje ok. 10% stopę dywidendy
– CCS: 0,35 zł co daje ok. 12% stopę dywidendy

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm: (Aktualizacja 18.05)


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here