Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Power Media SA zajmuje się realizacją projektów informatycznych, działalność oparta jest na trzech filarach: tworzeniu oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu kadr IT oraz serwisie księgowości internetowej ifirma.pl.Na wykresie z interwałem miesięcznym możemy zaobserwować trend wzrostowy, który jednak zatrzymuje się pod kluczowym oporem. Razem z linią trendu tworzy to szeroką formację trójkąta. Jeżeli doszłoby do wybicia górą, byłby to naprawdę silny sygnał kupna.

Na wykresie tygodniowym można zaobserwować tworzenie się coraz wyższych „półek” cenowych. Pod tą ostatnią można umieścić zlecenia obronne. Jak widać panuje pewna, nieregularna tendencja wzrostowa, której dynamiki powinno nadać wybicie ponad główny opór.

Dzisiaj jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 0,07 zł. Dzień wypłaty to 16 czerwiec.

invest

Tygodniowy rozkład dywidend: 26 -30 maj

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm: (Aktualizacja 25.05)


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here