Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Zakłady Chemiczne Police SA to jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Jest producentem wieloskładnikowych nawozów mineralnych mających zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie o interwale miesięcznym mamy bardzo czytelny wykres, z respektowanymi najważniejszymi strefami wsparcia lub oporu. Aktualny poruszamy się w szerokim trendzie wzrostowym. a ostatnia korekta znalazła wsparcie na poziomie poprzedniego szczytu.

Na wykresie tygodniowym można zobaczyć najbliższy, lokalny opór. Jeżeli cena nie pokona tego poziomu korekta może się przedłużyć, tworząc na jakiś czas ruch boczny.

Na wykresie dziennym można wyrysować kanał wzrostowy, w którym kurs pnie się w górę. Najbliższy opór to poprzedni, lokalny szczyt wewnątrz kanału.

Jutro jest ostatni dzień na “załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 0,31 zł. Dzień wypłaty to 11 czerwca.

Tygodniowy rozkład dywidend: 19-23 maj.

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm: (Aktualizacja 18.05)


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here