Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Pekaes jest liderem polskiego rynku logistycznego, znanym w Europie dostawcą usług TSL. Oferta Grupy obejmuje serwis drobnicowy na rynku krajowym i międzynarodowym, transport całopojazdowy, spedycję morską, lotniczą, obsługę celną, magazynowanie usługi serwisowe oraz zarządzanie dostawami.Na historycznym wykresie miesięcznym mamy zmianę z trendu spadkowego na wyraźnie wzrostowy. Można także wyznaczyć solidne wsparcie oraz (czerwona linia) opór w postaci poprzedniego szczytu. Jest to opór bardzo znaczący i pomimo bardzo silnego trendu wzrostowego powinna pojawić się tam jakaś reakcja podaży.

Na wykresie tygodniowym można zauważyć już zrealizowaną formację odwróconej głowy z ramionami. Jej zasięg 1:1 już się wypełnił, a wzrosty nadal trwają. Jest to bardzo silny trend i dopiero zderzenie z kluczowym oporem z wykresu MN może odpowiedzieć na pytanie czy spółkę stać na atak na historyczne maksimum. Jeżeli opór z poprzedniego wykresu zostanie wybity, to można przyjąć, że są na to spore szanse.

invest

Dzisiaj jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 0,44zł. Dzień wypłaty to 30 czerwiec.

Tygodniowy rozkład dywidend: 26 -30 maj

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm: (Aktualizacja 25.05)


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

3 KOMENTARZE

  1. Dzięki 🙂 W związku z coraz częstszymi prośbami odnośnie tej tabeli dywidend postanowiłem wprowadzić pewną zmianę, która mam nadzieję, że ułatwi pracę wszystkim poszukiwaczom dywidend. Teraz będzie tak:
    1. Wszystkie spółki będą posortowane wg. kolejności daty dywidendy
    2. Obok każdej spółki będzie napisana stopa dywidendy czyli % jaki stanowi ona do aktualnego kursu, z tym że będzie to wyliczane raz na tydzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here