Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


M.W. Trade świadczy usługi finansowe na rzecz samodzielnych, publicznych zakładów opieki zdrowotnej, polegające na finansowaniu oraz restrukturyzacji ich zobowiązań. Obejmują one m.in. rozwiązania pozwalające na przeprowadzenie pełnej restrukturyzacji zobowiązań, finansowania inwestycji oraz pomoc w przystosowaniu szpitala do najnowszych wymagań związanych z oczekiwaniami Unii Europejskiej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje długoterminowy trend wzrostowy. Martwić może jedynie dotarcie ceny do historycznie najwyższych poziomów.

Na wykresie tygodniowym oprócz długoterminowej linii trendu można wyznaczyć także przyspieszoną linię. Myślę, że nie należy przywiązywać zbytniej uwagi do tej linii, lepiej poszukać wyraźnego wsparcia na D1.

Wykres z interwałem dziennym, pokazuje że jedyne klarowne wsparcie widać na poziomie 17-18 zł. Kurs po dotarciu na historycznie wysokie poziomy zachowuje się i tak bardzo dobrze, nie widać gwałtownej wyprzedaży, a to daje nadzieję na dalsze wzrosty. Wydaje się, że najsensowniej będzie zająć pozycję po teście linii trendu lub poczekać na wybicie nowego, wyższego szczytu.

Dywidenda:

MW Trade wypłacił dywidendę za rok 2012. Wynosiła ona 0,53 zł. Ustalenie daty dywidendy było w okolicach kwietnia, myślę że i w tym roku możemy spodziewać się szczegółowych informacji w tym samym okresie.

25 lutego otrzymaliśmy komunikat ze spółki, w którym Zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy:

“Zarząd M.W. Trade SA informuje, że wraz z zatwierdzeniem rocznego sprawozdania Spółki za 2013 rok, podjął decyzję o rekomendacji dotyczącej wypłaty swoim Akcjonariuszom części wypracowanego przez Emitenta w 2013 roku zysku netto (nie więcej jednak niż 50%) w ramach dywidendy.”

Poinformujemy Was, jak tylko znana będzie data ustalenia prawa do dywidendy i jej dokładna wysokość.


Dwa szkolenia z price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here