Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Inter Cars jest dystrybutorem części zamiennych do samochodów i motocykli, a także narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz chemii warsztatowej.Na wykresie miesięcznym widać, że trend wzrostowy pokonał poziom poprzedniego, długoterminowego szczytu. Aktualnie trwa ruch korekcyjny, a pokonany poziom działa jako wsparcie.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć lokalne, dokładniejsze wsparcie, które jest dobrze respektowane. Cena znajduje się blisko linii trendu, ale na razie nie zbudowano większego odbicia, a kurs porusza się pod linią korekty. Dopóki nie nastąpi wybicie ponad linię korekty nie ma mowy o powrocie do trendu, a zatem będzie to sygnał kupna.

invest

Jutro jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 0,71 zł, a więc niecały 1%. Dzień wypłaty to 14 lipiec.

Tygodniowy rozkład dywidend: 23 – 27 czerwiec

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

W tabeli zamieszczone są dywidendy uchwalone i propozycje dywidend. Wysokość stopy dywidendy podana jest na dzień aktualizacji tabeli. Spółki są posegregowane wg kolejności daty ustalenia praw. Wysokość dywidendy w przypadku wypłaty w innej walucie przeliczona jest na PLN po kursie z dnia aktualizacji. (Aktualizacja 22.06):


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here