Naga Markets„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Erbud jest grupą ogólnobudowlaną, świadczącą usługi w segmentach; przemysłowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno – drogowym oraz mieszkaniowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskichNa wykresie miesięcznym mamy trend spadkowy. Widać, że jest to wybitnie trendowa spółka, która bardzo rzadko porusza się w konsolidacjach. Jedyny minus jest taki, że akurat teraz porusza się w trendzie spadkowym.

Szukając miejsca zakończenia spadków warto zwrócić uwagę na poziom poprzedniego szczytu, gdyż aktualnie cena się przy nim znajduje. Ponadto skrajnie po minimach poprowadzona linia wzrostowa przebiega niewiele dalej od obecnej ceny. Być może te czynniki sprawią, że popyt niedługo się uaktywni.

Tygodniowy rozkład dywidend: 14 – 18 lipiec

invest

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

W tabeli zamieszczone są dywidendy uchwalone i propozycje dywidend. Wysokość stopy dywidendy podana jest na dzień aktualizacji tabeli. Spółki są posegregowane wg kolejności daty ustalenia praw. Wysokość dywidendy w przypadku wypłaty w innej walucie przeliczona jest na PLN po kursie z dnia aktualizacji. (Aktualizacja 12.07):


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here