Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Drugi pod względem wielkości bank w Polsce, istnieje od 1870 roku. Specjalizuje się w obsłudze handlu zagranicznego, obsłudze dużych przedsiębiorstw i bankowości inwestycyjnej.

Na wykresie miesięcznym panuje trend wzrostowy, osoby które chciałyby kupić akcje powinny jednak być ostrożne, gdyż cena znajduje się blisko historycznych maksimów.

Na wykresie tygodniowym mamy bardzo dobrze respektowaną linię trendu i to właśnie przy niej warto szukać miejsca na ewentualne kupn akcji. Widać także, że wykres jest dość czytelny tzn. schemat linia trendu + wsparcie sprawdzał się wielokrotnie. Aktualnie można także wyznaczyć mały kanał wzrostowy, a od jego górnej krawędzi cena właśnie się odbiła i zmierza do linii trendu i poziomu poprzedniego dołka. Powtórzy się zatem po raz kolejny wspomniany schemat, miejmy nadzieję, że i tym razem z powodzeniem.

Tygodniowy rozkład dywidend: 30 czerwiec – 4 lipiec

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

W tabeli zamieszczone są dywidendy uchwalone i propozycje dywidend. Wysokość stopy dywidendy podana jest na dzień aktualizacji tabeli. Spółki są posegregowane wg kolejności daty ustalenia praw. Wysokość dywidendy w przypadku wypłaty w innej walucie przeliczona jest na PLN po kursie z dnia aktualizacji. (Aktualizacja 29.06):


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here