Naga Markets“Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Asseco Business Solutions jest spółką działającą w obszarze IT. Oferta spółki obejmuje dostarczanie, adaptację i konfigurację własnych aplikacji biznesowych dla przedsiębiorstw, a także projektowanie oraz budowę infrastruktury informatycznej u klienta lub w modelu outsourcingowym, wyposażenie w sprzęt i oprogramowanie systemowe renomowanych partnerów, szkolenia dla pracowników klienta, serwis oraz zdalną pomoc dla użytkowników.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widzimy, że trwa trend wzrostowy (dość szeroki), a kurs zmierza do długoterminowej linii trendu.

Wykres z interwałem dziennym, pokazuje że ruch korekcyjny nie jest dynamiczną falą spadków tylko dość stabilnym ruchem w dół. Strefa wsparcia mimo naruszeń, kilka razy powstrzymała spadki, generując nawet dość silne odbicie. Tym razem wsparcie będzie wspierane przez linię trendu z wykresu W1.

Dywidenda:

Asseco BS wypłacił za 2012 rok 0,79 zł dywidendy. Spółka należy do elitarnego indeksu WIG DIV (indeks 30 spółek regularnie wypłacających dywidendę).

Wczoraj otrzymaliśmy komunikat ze spółki, w którym Zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy:

„… rekomendacji Radzie Nadzorczej Spółki i Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Spółki wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy Spółki za rok 2013 w wysokości 0,80 zł…” (Komunikat Spółki z dnia 6.03.2014)

Poinformujemy Was, jak tylko znana będzie data ustalenia prawa do dywidendy.

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm:


Dwa szkolenia z price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here