Naga MarketsBitcoin monetaBitcoin nie może zaliczyć minionego weekendu do udanych. Jego cena osunęła się w tym czasie bowiem o niemal 150 USD powiększając tym samym trwające od ponad dwóch tygodni spadki do ponad 900 USD. Poniedziałkowy poranek również przynosi deprecjację najstarszej z walut wirtualnych. W chwili pisania tego artykułu za BTC zapłacić trzeba już poniżej 9900 USD. 


Bitcoin wciąż poniżej linii tendencji spadkowej

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że mimo wczorajszych wzrostów, jego cena w dalszym ciągu utrzymuje się poniżej linii tendencji spadkowej. Jeżeli tendencja spadkowa będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet, że cena BTC osunie się w rejon 9400 USD.

Bitcoin został “zamrożony”

Tomasz Rozmus przyznaje w najnowszym odcinku Crypto Flash, iż spodziewał się większej zmienności podczas ostatniego weekendu:

– Spodziewałem się większej zmienności podczas ostatniego weekendu m.in. ze względu na fakt uruchomienia platformy BAKKT w poniedziałek 23 września. Wygląda na to, że rynek próbował zainicjować ruch wzrostowy pod koniec ubiegłego tygodnia na altach ale próba nie była skuteczna. Nie myślę jednak żeby instytucjonalni inwestorzy byli i będą zainteresowani altami. Głownym celem będzie oczywiście bitcoin wiec “sezon na alty bez BTC” nie jest możliwy. To tak jakby wybrac sie na polowanie na niedzwiedzie zimową porą gdy one śpią.  


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFacebook kupił startup, który pomoże w rozwoju Calibry
Następny artykułKurs euro (EURPLN) dociera do 4,38 PLN. Czy dalej presja na polskim złotym się utrzyma?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here