Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 215 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Dash

Ciekawym altcoinem jest w ostatnich dniach DASH. Ten ciągle największy masternode powraca do łask inwestorów. Przypomnę, że na przełomie roku doszło tu do przebicia długoterminowej linii trendu pociągniętej po wierzchołkach 120 i 100$ w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku. Dalej cena skorygowała do wsparcia przy 50 dol. i natychmiast poszybowała w górę. Czasu na kupno było niewiele, a kto się spóźnił musiał wskakiwać do przysłowiowego pędzącego pociągu.

Myślę, że pojawi się jeszcze korekta o podobnej wielkości co poprzednia i warto wówczas być uważnym. Tymczasem, rysujący się trójkąt świadczy o tym, że gracze nie bardzo chcą się pozbywać swoich tokenów i być może impuls wzrostowy jeszcze się nie skończył. Warto obserwować wybicie na niższym interwale jak M30 czy H1. Docelowo ważny opór dopiero przy 80 USD.

DASH

ETC

Trudno także nie zauważyć wzrostu na ETC, w tym przypadku jednak aprecjacja ma charakter bardziej stabilny. Powstały na łańcuchu ETH, token przebił linię trendu spadkowego wcześniej niż DASH i obecnie za jedną jednostkę przyjdzie nam zapłacić prawie 5,50 USD. Co ciekawe, doszło tu także do wybicia ważnego oporu wokół 5,20$ i teraz oczekuję na jego test od góry. Po głębokości korekty poznamy siłę byków na tym walorze. Spadek poniżej 5 dolarów będzie oznaczał kłopoty, natomiast reakcja już na wsparciu uwidoczni siłę. Potencjał oceniam tu nawet na 7,50 USD. Powrót powyżej 5,60 będzie ważny ponieważ to maksimum z pamiętnej świecy we wrześniu 2019, kiedy pojawił się największy wolumen.

ETCUSD

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here