Naga MarketsPopularny analityk kryptowalut i trader mówi, że następny sezon na altcoiny jest tuż za rogiem.

  • Znany analityk uważa, że tzw. altcoin season rozpocznie się dosłownie na dniach.
  • Analityk Smart Contracter twierdzi, że skupuje już dziś litecoiny (LTC), ethery (ETH), tokeny Uniswap (UNI), Synthetix (SNX) i Sushi.
  • Inny analityk jest zdania, że za 1 ETH już wkrótce będzie trzeba zapłacić aż 10 000 USD.

Nowy sezon na altcoiny wkrótce się rozpocznie

We wtorek analityk Smart Contracter napisał, że spadek kursu bitcoina wymusza ogólną korektę rynku altcoinów. I faktycznie, ta obecnie trwa. Trader twierdzi jednak, że nie jest to powód do rozpaczy, a jedynie sygnał do rozpoczęcia sezonu na altcoiny, który ma wystartować dosłownie na dniach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sam Smart Contracter twierdzi, że skupuje obecnie litecoiny (LTC), ethery (ETH), tokeny Uniswap (UNI), Synthetix (SNX) i Sushi.

ETH po 10 000 USD?

Inny trader, Capo, twierdzi, że pilnuje też teraz kursów dziewięciu altcoinów, które jego zdaniem “eksplodują” w nadchodzących tygodniach lub miesiącach. Na szczycie jego listy znajduje się ether. Jego zdaniem ten czołowy alt zdrożeje w 2021 r. do prawie 10 000 USD.

Następny w kolejce jest token XRP. Według Capo, rodzimy zasób Ripple wzrośnie do 2,80 USD. Tu jest bardziej konkretny. Ma stać się to przed majem 2021 r.

Dziś jednak na rynku nadal trwa korekta. Za 1 ETH należy zapłacić “tylko” 581 USD (to spadek o 5 proc. od wczoraj). XRP kosztuje z kolei 0,27 USD i traci aż 27 proc. w skali doby i 50 proc. w skali tygodnia. Za 1 LTC trzeba zapłacić 104 USD, czyli 5,5 proc. mniej niż 24 h temu i 11,6 proc więcej niż tydzień temu.

Bitcoin kosztuje zaś 23 300 USD, czyli tyle samo co wczoraj, ale zarazem ok. 3 proc. więcej niż 7 dni temu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: zł kurs | codzienne komentarze giełdowe | jsw gpw | kryptowaluta | kurs krypto | dax 30 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Niech ten analityk wybierze sie do psychoanalityka całe krypto jest sztuczną bańką która prędzej czy później doprowadzi wielu do odchudzenia z oszczednosci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here