Naga MarketsUnited_Overseas_Bank_Logo UOB ccW Pozycjach dużych graczy gości nowy gracz. United Overseas Bank (UOB) to jedna z największych instytucji finansowych w Azji, która posiada swoje oddziały w 19 różnych krajach rozsianych na trzech różnych kontynentach. Dziś analitycy UOB dzielą się swoim spojrzeniem na aż 5 par walutowych!


EUR/USD

Wygląda na to, że po dzisiejszych danych z Ameryki EUR/USD wybiło konsolidację w jakiej para przebywała od kilku dni. Naszym zdaniem jest jeszcze za wcześnie na fanfary. Dopiero potwierdzone pokonanie okolic 1,1150 będzie świadczyło o tym, że wykres przejęły niedźwiedzie. Do tego momentu pozostajemy neutralni wobec EUR/USD – przekonują analitycy UOB.

Tuż pod wspomnianym przez bank poziomem znajduje się kilkukrotnie testowana strefa wsparcia.
Tuż pod wspomnianym przez bank poziomem znajduje się kilkukrotnie testowana strefa wsparcia.

GBP/USD

Popularny kabel próbował uciec górą z formacji trójkąta jaka pojawiła się na wykresie, jednak niedźwiedzie na to nie pozwoliły. Para ponownie wkroczyła w zakres wspomnianej formacji i najprawdopodobniej przetestuje jej dolne ograniczenie. Długie czarne świece jakie widoczne są na wykresie zdają się potwierdzać stanowisko UOB:GBPUSDDaily

AUD/USD

Niemal identyczna sytuacja rysuje się na AUD/USD – oceniają analitycy. Tu również dostrzegalne jest niedźwiedzie momentum. Słabość AUD doprowadzi prawdopodobnie do przetestowania okolic 0,7400:

AUDUSDH4

Zacznij handel bez kosztów spreadu – sprawdź ofertę HotForex

NZD/USD

Jeszcze do niedawna wydawało nam się, że istnieje szansa na kontynuację wzrostów na NZD/USD – stwierdzają analitycy UOB. Ostatnie świece podażowe wskazują jednak na ucieczkę kupujących, których miejsce powoli zajmują sprzedający. Powrót pod 0,7300 to kolejny niedźwiedzi sygnał – dopóki cena pozostaje poniżej, dopóty nastawienie UOB do NZD/USD będzie niedźwiedzie. NZDUSDH4

USD/JPY

Dzienny wykres USD/JPY wskazuje na prawdopodobne tworzenie się formacji trójkąta. Pomimo całkiem dobrych informacji makroekonomicznych pozostajemy z boku i uważnie obserwujemy parę. W najbliższych dniach możliwa konsolidacja 101,20/103,30:

USDJPYDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here