Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1

Najnowsze setupy techniczne opublikowane przez zespół Barclays Capital. W dzisiejszej rekomendacji znalazły się AUD/USD, NZD/USD oraz USD/CAD.


AUD/USD

Analitycy Barclays podchodzą do AUD/USD z niedźwiedzim nastawieniem i rekomendują wykorzystywanie ewentualnych wybić do góry jako okazję do zajęcia krótkich pozycji. Opór wyznaczono na równym poziomie 0,7600, docelowe miejsca księgowania zysków to okolice wsparcia blisko 0,7335, a następnie 0,7100.

AUDUSD.nddH4

NZD/USD

Opór znajduje się na 21 okresowej DMA – aktualnie okolice 0,6820 – informuje Barclays. Analitycy banku liczą na to, że poziom ten pozwoli im zająć nowe krótkie pozycje i utrzymać dotychczasowy niedźwiedzi sentyment dla tej pary. Ruch poniżej 0,6620 potwierdzi ich założenia, a także kontynuując wypełni pierwsze zlecenia take profit na 0,6560.

NZDUSD.nddH4

USD/CAD

Bank pozostaje nadal w swoich długich pozycjach. Ruch powyżej oporu w okolicach 1,2780 otworzy bykom drogę do nowych rocznych szczytów, pozostających jednocześnie docelowymi poziomami dla Barclays (1,2835). Gdyby popyt na USD/CAD się utrzymywał, kolejnym celem będzie poziom 1,3065.

USDCAD.nddDaily

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here