Naga MarketsWczoraj na rynek wpływ miała właściwie tylko jedna wypowiedź przedstawiciela EBC, który poinformował że instytucja nie planuje wprowadzania polityki skupu aktywów, co miało wpływ na umocnienie się Euro.
Bank Japonii z kolei nie zmienił polityki monetarnej, a już o 8:15 konferencja prasowa prezesa Kurody co może mieć wpływ na Jena. Niewiele również dzieje się na wykresach i brak jest wyraźnych setupów:

AUD/NZD:

Para przechodzi korektę i dopiero na oporze można szukać sygnałów price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) do otwierania pozycji długich.GBP/JPY:

Para zatrzymała się na 21-okresowej EMA tworząc podwójne dno. Wyraźny sygnał kupna może posłużyć do otwarcia pozycji długich, jednak może być to za mało, żeby zakończyć korektę i warto zaczekać na większy ruch aż do wsparcia.USD/CAD:

Loonie po raz kolejny atakuje wsparcie. Sygnał kupna z wykresu H4 lub H1 będzie okazją do otwierania longów. W przypadku przebicia i zamknięcia się świecy dziennej pod wsparciem, zmieni się sentyment na spadkowy i warto będzie szukać shortów po re-teście oporu (wcześniej wsparcia) od dołu.USD/JPY:

To może być najlepszy sygnał. Cena doszła do wsparcia, gdzie znajduje się również 21-okresowa EMA. Sygnał kupna będzie okazją do zagrania z ostatnim wzrostowym trendem.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – GBP/CAD
Następny artykułGdzie tym razem jest Hossa?
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here