Naga MarketsWczoraj na rynku działo się wiele. Konferencja EBC, którą tłumaczyliśmy w dziale Forex na Żywo skutkowała gwałtownym umocnieniem Euro. Powoduje to, że sentyment na kilku parach zmienił się. Zaczynamy dzisiejszy przegląd:

AUD/NZD:

Para wciąż testuje opór. Dzisiaj przebiła go i odbiła od 21-okresowej EMA. Może to wreszcie spowoduje powrót do trendu spadkowego. Warto szukać wyraźnych sygnałów sprzedaży.EUR/JPY:

Jeszcze wczoraj rano sytuacja na Euro do Jena była raczej kontrolowana przez niedźwiedzie. Jednak nagły ruch w górę zdecydowanie zmienia nastawienie do EUR/JPY. Obecnie warto szukać jedynie pozycji długich w przypadku korekty do wsparcia.EUR/USD:

Eurodolar pokonał kluczowy opór i co ważniejsze świeca dzienna zamknęła się powyżej. Brakuje nieco ponad 20 pipsów do pokonania maksimum z grudnia. Co bardzo ważne para znajduje się na w okolicy linii trendu spadkowego z wykresu miesięcznego. Jeśli uda się wybić powyżej oznaczać to może długi trend wzrostowy i dotarcie w okolice 1.5000.GBP/CHF:

Para testuje wparcie po raz kolejny. Warto ją obserwować i wykorzystać wyraźne sygnały kupna na otwieranie longów. Jeśli jednak nastąpi przebicie wtedy również na Funcie do Franka szwajcarskiego zmieni się sentyment na spadkowy.USD/JPY:

Dwóch słabeuszy w jednym miejscu. Mimo wszystko jeden z nich (Jen) wydaje się być słabszy od drugiego. Cena znajduje się nad oporem, teraz wsparciem i można szukać sygnałów price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na kupno.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here