Naga MarketsZanim zacznę poranny przegląd price action chciałem poinformować o ciekawej darmowej ofercie przygotowanej przez Comparic wraz z partnerem Forex University. Jest to 7 godzinne szkolenie Trading po Pracy o wartości 615zł, które jest prawdziwym hitem oraz e-book “Skuteczny Daytrading” autorstwa Sebastiana Job. A wszystko to dostępne za darmo w nowo utworzonej strefie na Comparic: Link. Zapraszam!.

Rynki wczoraj uspokoiły się, jednak brak respektowania technicznych poziomów na wielu parach świadczy o tym, że cały czas górę biorą emocje. Nie ma wyraźnych sygnałów do otwarcia pozycji i tak naprawdę to jedynie wskazywane wczoraj GBP/CHF nadawało się do zagrania. Zaczynamy dzisiejszy przegląd:

AUD/JPY:

Dolar australijski do Jena wybił wczoraj się nad kluczowy opór i znowu wydaje się, że byki przejęły kontrolę na parze. Piątkowy spadek i poniedziałkowa luka zapowiadały dalsze spadki, jednak brak reakcji na 91.00 zmienia nastawienie na wzrostowe. Jeśli nastąpi korekta i re-test oporu (teraz wsparcia) można otwierać longi po wystąpieniu sygnały kupna z price action.EUR/CAD:

Para po sygnale sprzedaży z piątku konsoliduje zaraz pod kluczowym oporem. Traderom z shortami pozostaje czekać.NZD/USD:

Kolejny atak na niezwykle ważny poziom 0.8410. Na niższych interwałach widać zdecydowane odrzucenie tego poziomu co świadczy o dużej podaży. Warto szukać wyraźnych sygnałów na sprzedaż z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar)USD/CHF:
Kolejna para, która po wyłamaniu ważnego poziomu (a w tym przypadku bardzo ważnego) zaliczając najniższą wartość od 2011 roku, wraca ponad opór. Trend jest wyraźnie spadkowy i szukać będziemy sygnałów sprzedaży. Mogą one wystąpić w okolicy lokalnego oporu, który zaznaczyłem na wykresie, który pokrywa się z 21-okresową EMA.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here