Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów price action:

AUD/JPY:

Korekta doszła po raz kolejny do oporu. Poziom wzmacnia dodatkowo obecność 21-okresowej EMA, która również stanowi opór. Należy szukać sygnałów price action na sprzedaż w przypadku testu okolic 91.00.


Setupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSD


AUD/NZD:

Wczorajsza dzienna świeca jest wyraźnie podażowa. Martwi bliskość wsparcia, więc otwarcie poniżej jej minimum nie będzie najlepszym pomysłem. Można zastosować technikę otwarcia po 50% zniesieniu świecy. Przyjrzymy się też wykresowi H1 żeby zobaczyć, czy była okazja wcześniej.


Setupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSD


AUD/NZD H1:

Wczoraj rano świeca, która wybiła lekko powyżej oporu była dość duża, a kolejne 3 nie przebiły jej maksimum ani minimum. Utworzył się inside bar setup, który rozegrać można stawiając sell stop poniżej świecy matki i stop loss kilka pips powyżej.

Setupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSD


GBP/CAD:

Również GBP/CAD przetestował wczoraj wsparcie. Na H1 utworzył się wyraźny pin bar (zaznaczony na wykresie na żółto) co pozwalało otworzyć pozycję z niewielkim stop lossem. Mierząc w ostatnie maksima na parze takie wejście ma stosunek zysku do ryzyka 8:1. Pamiętać jednak trzeba, że wejścia z H1 będą mieć niższą skuteczność, niż wejścia na podstawie formacji w wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

Setupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSD


GBP/USD:

Kabel odbija od kluczowego wsparcia. Można szukać wyraźnych sygnałów kupna na tym poziomie, ponieważ jest on bardzo silny i zachowanie ceny będzie niezwykle ważne. Przebicie go oznaczać będzie prawdopodobnie dalszą dynamiczną korektę na Funcie.


Setupy Price Action 5 luty 2014: AUDJPY, AUDNZD, GBPCAD, GBPUSDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here