Naga MarketsEmocje dotyczące Ukrainy nieco opadły na rynku walutowym i pary, które w piątek i poniedziałek obrały wyraźny kierunek obecnie przechodzą korekty. Daje to kilka potencjalnych setupów price action:

AUD/JPY:

Wielokrotnie testowane w 2014 roku wsparcie zostało w zeszłym tygodniu przełamane i teraz powinno działać jako opór. Cena właśnie do niego doszła i widać już pierwsze oznaki silnej podaży. Każdy sygnał sprzedaży z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) powinien zostać wykorzystany do otwierania pozycji krótkich.AUD/NZD:

Podobna sytuacja jest na Dolarze australijskim do nowozelandzkiego. Wsparcie (teraz opór) zostało przełamane i powrót do długoterminowego trendu spadkowego jest jak najbardziej prawdopodobny. Sygnały sprzedaży również tutaj mogą posłużyć do wchodzenia w shorty.GBP/CHF:

Para zatrzymała się na wsparciu, gdzie długie dolne knoty świec świadczą o popycie. Tutaj można rozważać pozycje długie np. po przebiciu wczorajszego maksimum. Byki cały czas powinny mieć przewagę.USD/CHF:

Zeszły piątek przyniósł ze sobą najniższy poziom dla Dolara do Franka od 2011 roku. Cena zamknęła się poniżej kluczowego wsparcia i momentum jest wyraźne spadkowe. Obecnie poziom ten jest testowany od dołu i każdy sygnał sprzedaży z PA może być wykorzystany do otwarcia shortów. Jeśli jednak nastąpi wyraźny wzrost przebicie może okazać się fałszywe.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here