Naga MarketsWczorajsza sesja upłynęła dość spokojnie. Lekkie zamieszanie wprowadziły tylko dane o 14:30 z USA, oraz dane z Wielkiej Brytanii. Jednak i tak w porównaniu do tego co działo się na początku tygodnia i pod koniec poprzedniego sesja była dość leniwa. Zaczynamy przegląd price action:

AUD/USD:

Cena atakuje opór. Wczoraj zakończyło się to spadkami, w nocy kolejny nieudany atak utworzył wyraźny pin bar na wykresie godzinowym. Taki setup ze względu na to, że jest na mniejszym okresie czasowym będzie bardziej ryzykowny niż wyraźna formacja z H4 lub D1, jednak charakteryzuje się ono małym SL i dużym stosunkiem zysku do ryzyka.


Setupy Price Action 29 stycznia 2014: AUDJPY, AUDUSD, CADJPY, GBPUSD


AUD/JPY:

Kolejna para z Dolarem australijskim pod ważnym oporem. Tutaj warto zaczekać na wyraźny sygnał sprzedaży.


Setupy Price Action 29 stycznia 2014: AUDJPY, AUDUSD, CADJPY, GBPUSD


CAD/JPY:

Podczas gdy niemal wszystkie pary z Jenem rosną, Dolar kanadyjski jest na tyle słaby, że delikatnie odbija tylko od strefy wsparcia. Wydaje się, że szukanie tutaj sygnałów kupna będzie ryzykowne i raczej warto poczekać na kolejną falę umocnienia japońskiej waluty, która sprowadzi parę na najniższe od pół roku poziomy.


Setupy Price Action 29 stycznia 2014: AUDJPY, AUDUSD, CADJPY, GBPUSD


GBP/USD:

Funt ciągle silny. Piątkowa wyprzedaż i objęcie bessy nie spowodowała dalszego trendu spadkowego. Cały czas jednak cena nie może pokonać oporu i można szukać sygnałów sprzedaży w tych okolicach np. z wykresu H4.


Setupy Price Action 29 stycznia 2014: AUDJPY, AUDUSD, CADJPY, GBPUSDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – środa 29 stycznia.
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 29 stycznia.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here