Naga Markets



Wczorajszy dzień minął dość spokojnie. Najważniejszymi trendami na rynku są Dolary australijski i nowozelandzki oraz zaskakujący wszystkich Dolar kanadyjski, na którego osłabienie grało wiele instytucji i był walutą, co do której nastawienie było najbardziej negatywne ze wszystkich. Traderzy, którzy grali shorty na GBP/CAD po pięknym sygnale sprzed 25 sesji mogą cieszyć się zyskami oraz dodatnimi swapami. Zapraszam na przegląd potencjalnych setupów Price Action:

GBP/AUD:

Wczoraj pisałem o rozegraniu Funta do Dolara australijskiego – para przetestowała od dołu wsparcie (teraz opór) i dała sygnał sprzedaży. Obecnie pozycja jest na około 50 pipsowym zysku.



GBP/CHF:

Opór został z impetem przebity i wydaje się, że sentyment na tej parze zmienił się na wzrostowy. Tradycyjnie potwierdzeniem będzie test tego poziomu od góry przy jednoczesnym wystąpieniu sygnału kupna z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar).



GBP/USD:

Niejasna sytuacja jest na Kablu. Opór został przebity, ale cały czas może być to fałszywe przebicie jeśli cena wyraźnie się wycofa. Może być to nawet okazją do otwierania pozycji krótkich.



USD/CAD:

Umocnienie Dolara kanadyjskiego sprowadziło Loonie w okolice wsparcia. Kluczowe będzie teraz zachowanie ceny – sygnał kupna z price action umożliwi otwarcie pozycji długich. Przebicie zmieni już całkowicie sentyment na spadkowy.




Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – GBP/USD
Następny artykułEURUSD – Przejawy słabości
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here