Naga MarketsNajwiększym z technicznego punktu widzenia wydarzeniem wczoraj było przełamanie wsparcia przez Eurodolara i osłabienie Euro w ogóle. Oprócz tego ciągle dość niemrawo jest na rynkach. Zaczynamy przegląd:

AUD/NZD:

Cena jest na kluczowym wsparciu. Przebicie go oznaczać będzie atak na minima i szukać wtedy będziemy sygnałów price action na sprzedaż przy re-teście 1.0728 od dołu. Na razie jednak poziom ten nie jest przebity i obowiązuje sentyment wzrostowy. Sygnały na kupno posłużyć mogą do otwierania pozycji długich.


Setupy Price Action 27 lutego 2014: AUDNZD, EURJPY, EURUSD, GBPCAD


EUR/JPY:

Na możliwość sprzedaży Euro do Jena wskazywałem od dwóch dni. Setup został zrealizowany wczoraj i obecnie pozycja znajduje się na plusie.


Setupy Price Action 27 lutego 2014: AUDNZD, EURJPY, EURUSD, GBPCAD


EUR/USD:

Zdecydowane przebicie wsparcia na 1.3700 i zamknięcie świecy dziennej zmienia sentyment na Eurodolarze na spadkowy. Był to tak wyraźny ruch, że nie było tam najmniejszych sygnałów kupna, które mogłyby doprowadzić do straty. Teraz w okolicach 1.3700 należy sprzedawać po wystąpieniu sygnały z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar)


Setupy Price Action 27 lutego 2014: AUDNZD, EURJPY, EURUSD, GBPCAD


GBP/CAD:

Cena doszła ponownie do oporu, realizując zlecenia limit ustawione na 50% zniesienia pin baru z zeszłego piątku. Obecnie również można szukać sygnałów sprzedaży. Po ich wystąpieniu można przesunąć SL nad nowe maksimum (mniejsze od poprzedniego) ograniczając ryzyko. Cały czas trzeba pamiętać, że sprzedaż jest wbrew trendowi i osoby grające konserwatywnie w ogóle nie powinny jej rozważać.


Setupy Price Action 27 lutego 2014: AUDNZD, EURJPY, EURUSD, GBPCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here