Naga MarketsNa rynkach wciąż słabnie Jen i umacnia się Dolar australijski. Większość par jednak nie respektuje poziomów technicznych i na tą chwilę nie widać zbyt wielu potencjalnych setupów price action. Zaczynamy:
AUD/NZD:
Para przebija się właśnie przez opór i dzisiejsze zamknięcie świecy zadecyduje o tym, czy trend wzrostowy będzie trwał nadal czy jest to tylko fałszywe wybicie. Na razie wyraźny sygnał sprzedaży z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) pozwoli otwierać niewielkie pozycje krótkie, natomiast idealnym scenariuszem będzie zamknięcie ponad oporem i następnie jego re-test od góry.

 

 

EUR/AUD:
Dynamiczny trend spadkowy przechodzi chwilową korektę, która może się zakończyć testem oporu. Sygnał sprzedaży w jego okolicach będzie okazją do włączenia się w spadki.

 

 

USD/JPY:

ebook skuteczny daytrading
 

W kluczowym miejscu znajduje się Dolar do Jena. Tutaj podobnie jak w przypadku AUD/NZD na razie nie wiadomo, czy ostatnie wzrosty będą kontynuowane czy to jedynie fałszywe wybicie. Dzisiejsze zamknięcie będzie najważniejsze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – EUR/CAD
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 2 kwietnia.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here