Naga MarketsNa rynku pachnie już świętami, niewiele się dzieje i trzeba uważać na rozszerzające się spready i malejącą płynność. Zapraszam na przegląd potencjalnych setupów price action:

EUR/CAD:
Para odbiła od okolic oporu tworząc świecę pin bar na wykresie dziennym. Można rozegrać ją na trzy sposoby:
– Sprzedaż po przebiciu minimum, stop loss powyżej maksimum,
– Sprzedaż po przebiciu minimum, stop loss powyżej 50% zniesienia świecy (lepszy stosunek zysku do ryzyka niż w pierwszym przypadku – większe prawdopodobieństwo straty),
– Sell limit na 50% zniesienia świecy, SL powyżej maksimum. Lepszy stosunek zysku do ryzyka niż w pierwszym przypadku i bezpieczniejszy SL niż w drugim. Jednak jest ryzyko, że korekty nie będzie i pozostanie obserwacja rozwijającego się trendu bez pozycji.GBP/CHF:

Funt do Franka szwajcarskiego dotarł do kluczowej strefy oporu. Każdy wyraźny sygnał sprzedaży z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) może zostać wykorzystany do otwierania pozycji krótkich.GBP/USD:

Przebicie maksimum okazało się być fałszywe i utworzył się wyraźny sygnał sprzedaży, który można rozegrać sposobem opisanym przy parze EUR/CAD.USD/CHF:

Wsparcie wyraźnie się broni dając sygnały kupna. Jeśli ktoś przegapił sygnały kupna można ich szukać teraz po przebiciu oporu i re-teście od góry.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here