Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji wiele się działo. Mocno osłabiło się Euro po wypowiedziach M. Draghiego, o wpływie silnej wspólnej waluty na politykę ECB. Umacniał się Jen – prawdopodobnie przez coraz gorszą sytuację na Ukrainie. Zaczynamy przegląd potencjalnych setupów techniką Price Action:
CAD/JPY:
Para zbliża się do kluczowego wsparcia i wystąpienie tam sygnałów kupna będzie okazją do otwierania longów.

 

 

EUR/CAD:
Euro do Dolara kanadyjskiego jest w wyraźnym trendzie wzrostowym. Cena znajduje się na wsparciu i już dzisiaj może wystąpić w jego pobliżu sygnał kupna z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) co pozwoli otworzyć pozycje długie.

 

 

EUR/JPY:

ebook skuteczny daytrading

Para znajduje się obecnie na wsparciu i kluczowe będzie zachowanie ceny na dzisiejszej sesji. Albo będzie okazja do otwierania pozycji długich, albo cena osunie się jeszcze niżej zmieniając sentyment na spadkowy.

 

 

EUR/USD:
Wczorajsza mocna wyprzedaż Euro sprowadziła parę do przedziału 1.3830 – 1.3900. Odbicie od dolnego ograniczenia przy jednoczesnym wystąpieniu sygnału kupna pozwoli na otwieranie pozycji długich zgodnie z długoterminowym trendem.

 

 

GBP/JPY:
6 sesja spadkowa pod rząd na Funcie do Jena sprowadziła parę ponad 500 pipsów poniżej ostatni szczyt do okolic wsparcia. Tu rozegra się ważna dla zachowania pary w najbliższym czasie walka. Trend jest wzrostowy, więc ewentualne pozycji długie wchodzą jak najbardziej w grę.

 

 

GBP/USD:
Kabel oddał cały swój wczorajszy wzrost i znalazł się w zasięgu pin baru ze środy. Daje to możliwość otwierania pozycji długich osobom, które tego jeszcze nie zrobiły, a grają techniką na przebicie maksimum pin baru. Obecnie czekać również można na jego 50% zniesienie co da dużo lepszy stosunek zysku do ryzyka.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSezon na dywidendę – Mbank
Następny artykułAnaliza na zamówienie – Vistal i Milkiland
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here