Naga MarketsWitam w piątek 14 lutego – dla jednych dzień zakochanych, dla drugich dzień w którym startuje po przerwie polska liga. Nas jednak interesują na szczęście tylko rynki:
AUD/JPY:
Para już wczoraj odrzuciła okolice wsparcia i 21-okresowej dziennej EMA jednak w nocy nastąpiła spadkowa korekta. Nie było żadnych wyraźnych sygnałów price action na kupno, dlatego cały czas można ich szukać. Ostatnie momentum jest wzrostowego i dopóki cena jest powyżej 91.00 obowiązuje jeden kierunek: na północ.

 

Setupy Price Action 14 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

 

AUD/NZD:
Cena na tej parze z Dolarem australijskim również zbliża się do wsparcia. Wyraźny sygnał kupna z wykresu H4, a nawet H1 może pozwoli otworzyć longi. O sygnałach price action przeczytać można w artykule: Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar

Setupy Price Action 14 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

 
EUR/USD:
Długo czekamy już na Eurodolarze na atak na 1.3700. Dopiero zachowanie ceny na tym poziomie powie czego spodziewać się po tej najważniejszy parze w najbliższym czasie. Jeśli nie zdoła go przełamać wtedy szukać należy shortów i powrotu do wsparcia. W przypadku jego przebicia wejścia na long przy re-teście 1.3700 będą najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jest prawdopodobne, że już dzisiaj wiele się wyjaśni.

 

Setupy Price Action 14 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

 

GBP/USD:
Kabel jest niesamowicie silny. O sygnale kupna pisałem już 6 lutego rano: LINK. 1.6600 zostało przebite z impetem i teraz cena znajduje się na ostatnim oporze. Tak jak w przypadku EUR/USD możliwe będzie zagrania short (pamiętać trzeba jednak, że jest ono wbrew bardzo silnemu momentum), albo zagranie long już po przebiciu 1.6670.

 

Setupy Price Action 14 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURUSD, GBPUSD, USDCAD

 

USD/CAD:
Zapowiada się głębsza korekta na Loonie, która dojść powinna do wsparcia na 1.0737. Teraz szukać należy sygnałów sprzedaży z price action w pobliżu poprzedniego wsparcia (teraz oporu). Poziom ten będzie wzmacniać obecność 21-okresowej EMA.

 

Setupy Price Action 14 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURUSD, GBPUSD, USDCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here