Naga MarketsFatalne dane z rynku pracy w Australii nadawały ton notowaniom w nocy. Pary z AUD ruszyły się mocno i zdecydowanie co może dawać kilka okazji już z samego rana. Zanim zaczniemy zapraszam na darmowe szkolenie Price Action na Indeksach i Surowcach: LINK.

AUD/JPY:

Wspomniane dane o bezrobociu sprowadziły Dolara australijskiego do Jena w okolice wsparcia. Zdecydowany sygnał kupna będzie dobrą okazją do otwierania longów. Jednak musi być on naprawdę wyraźny dlatego, że impuls spadkowy jest silny.


Setupy Price Action 13 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURCAD, GBPUSD, USDCAD


AUD/NZD:

Podobna sytuacja jest na parze z Dolarem nowozelandzkim. Kurs również zbliża się do wsparcia i sygnały kupna price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) z wykresu H4 lub D1 będą okazją do otwierania longów.


Setupy Price Action 13 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURCAD, GBPUSD, USDCAD


EUR/CAD:

Cena po raz 6! przetestowała wsparcie odbijając od niego. Widać duże niezdecydowanie na Dolarze kanadyjskim. Każdy kolejny test tego poziomu to okazja do otwierania longów. Jednak potencjalny take profit nie jest najwyższy bo dla bezpieczeństwa powinien być on na poziomie 1.5040. Większe odbicie i powrót do długoterminowego trendu wzrostowego jest cały czas mniej prawdopodobne, niż pozostanie w konsolidacji. Stąd taki cel.


Setupy Price Action 13 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURCAD, GBPUSD, USDCAD


GBP/USD:

Niezwykle dynamiczny trend wzrostowy panuje na Kablu po wyraźnych sygnałach kupna z 3,4 i 5 lutego. Cena doszła do kluczowego oporu. Jeśli zostanie od przebity można szukać sygnałów kupna przy jego re-teście od góry. Może jednak się zdarzyć, że cena nie zdoła go pokonać, wtedy wyraźny sygnał sprzedaży może posłużyć do otwarcia shortów i powrót do trendu bocznego.


Setupy Price Action 13 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURCAD, GBPUSD, USDCAD


USD/CAD:

Dolar amerykański do Dolara kanadyjskiego zatrzymał się na wsparciu. Sygnał kupna będzie okazją do otwierania pozycji zgodnie z trendem. Jednak powinien być on dość wyraźny, ponieważ istnieje duża szansa na przełamanie tego poziomu i większą korektę do kolejnego wsparcia.


Setupy Price Action 13 lutego 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURCAD, GBPUSD, USDCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here