Naga MarketsWczoraj wiele trendów było kontynuowanych. Otworzyła się pozycja na CAD/JPY o której pisałem na wtorkowych porannym przeglądzie. Zanim zaczniemy zapraszam na darmowe szkolenie Price Action na Indeksach i Surowcach: LINK:

EUR/AUD:

Para zbliża się do kluczowego wsparcia, które ostatnio było wyraźnie odrzucone. Bardzo ważne będzie zachowanie ceny – sygnał kupna pozwoli otwierać pozycje długie, z kolei przebicie wsparcia będzie oznaczało głębszą korektę. Wtedy należy szukać okazji do shortów.


Setupy Price Action 12 lutego 2014: EURAUD, EURUSD, GBPJPY, NZDUSD, USDCAD


EUR/USD

Trwa odbicie, które wyraźnie zbliża się do oporu na 1.3700. Nie zmienia tego nawet wczorajsza spadkowa świeca. Najważniejsze będzie zachowanie ceny na tym oporze i na razie lepiej powstrzymać się od otwierania pozycji na Eurodolarze.


Setupy Price Action 12 lutego 2014: EURAUD, EURUSD, GBPJPY, NZDUSD, USDCAD


GBP/JPY:

Funt zachowuje się dość dobrze, a w parze z Jenem wybił wczoraj ponad opór (teraz powinien działać on jako wsparcie) dodatkowo pokonując barierę w postaci 21-okresowej EMA. Teraz przydałby się test tego poziomu od góry dający jakiś sygnał price action: Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar. Wtedy można włączyć się w ostatnie wzrostowe momentum otwierając pozycję długą.


Setupy Price Action 12 lutego 2014: EURAUD, EURUSD, GBPJPY, NZDUSD, USDCAD


NZD/USD:

Para wyraźnie jest zamknięta w przedziale między 0.8410 a 0.8080. Możliwy jest w najbliższym czasie test oporu i jeśli po raz kolejny wystąpi sygnał sprzedaży można sprzedawać Kiwi i pozycja taka powinna mieć cel w okolicach wsparcia.


Setupy Price Action 12 lutego 2014: EURAUD, EURUSD, GBPJPY, NZDUSD, USDCAD


USD/CAD:

Loonie jest na lokalnym wsparciu, od którego odbił w piątek. Tradycyjnie jeśli pojawi się sygnał kupna na tym poziomie można otwierać longi. Jeśli jednak zostanie on przebity, re-test od góry przy wystąpieniu sygnału price action na sprzedaż posłużyć powinien do dobierania pozycji krótkich z celem na kluczowym wsparciu na poziomie 1.0740.


Setupy Price Action 12 lutego 2014: EURAUD, EURUSD, GBPJPY, NZDUSD, USDCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here