Naga MarketsNa rynkach trwają mocne trendy. Osłabia się Dolar po informacji z Fed, oddalającej możliwość podwyższenia stóp procentowych. Z kolei dobre dane z Australii umocniły w nocy AUD. Zaczynamy przegląd setupów price action:

AUD/NZD:

Para przetestowała okolice wsparcia i mocno odbiła. Wydaje się, że korekta już się zakończyła i niebawem nastąpi atak na opór około 120 pipsów wyżej od obecnej ceny. Jeśli cena spadnie warto szukać sygnałów kupna z price action i włączać się w trend wzrostowy.EUR/USD:

Eurodolar przebił opór i zatrzymał się na kolejnym w okolicach 1.3877. Para może zostać zamknięta między tym poziomem a wsparciem na 1.3820. W pobliżu tego ostatniego warto szukać sygnałów kupna ponieważ momentum jest wyraźnie wzrostowe.GBP/USD:

Kabel doszedł do kluczowego oporu, którym jest maksimum z 17 lutego. Na razie poziom ten został wyraźnie odrzucony. Trend jest silny i nie warto na razie szukać sygnałów sprzedaży. Musiałyby być one naprawdę wyraźne żeby zagrać przeciwko ostatniemu momentum. Korekta spadkowa będzie okazją do otwierania longów.NZD/USD:

Kiwi najwyżej od 2011 roku! Trend trwa dalej a pozycja z zeszłego tygodnia zarabia. Teraz warto szukać sygnałów kupna z price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na wsparciu, do którego zbliża się cena, tak żeby grać z tym niezwykle silnym trendem.USD/CHF:

Wsparcie zostało wczoraj przełamane i cena zatrzymała się na kolejnym. Jest to dość silny poziom i może powstrzymać spadki. W przypadku wyraźnego sygnału kupna można otwierać pozycje długie, bacznie jednak obserwując reakcję ceny na najbliższy opór. Jeśli byłaby ona silna wtedy lepiej zamknąć longi i szukać shortów.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – NZD/JPY
Następny artykułPoranny komentarz makro – czwartek 10 kwietnia.
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here