Naga MarketsSetanta to grupa kapitałowa działająca na rynku nieruchomości. Spółka zajmuje się głównie zarządzaniem nieruchomościami oraz wyposażaniem wnętrz.

Spółka traci na wartości od początku 2017 roku. W tym roku kurs spadł już o ponad 70% i obecnie, od czerwca porusza się w wąskiej konsolidacji ponad poziomem 1,30 zł. Szukając powodów takiego stanu notowań, wystarczy zajrzeć w raporty finansowe. Spółka od dłuższego czasu notuje kiepskie wyniki. W ujęciu rocznym od 3 lat notuje straty netto. Pierwszy kwartał tego roku także przyniósł stratę, a w porównaniu z rokiem poprzednim wynik netto pogorszył się o ponad 330%. Warto mieć na uwadze, że już 28 września poznamy raport półroczny. Wydaje się, że wszelkie fatalne wyniki są już wycenione i wcale nie musi być tak, że notowania spadną niżej po kolejnym słabym raporcie. Po tak dużej fali wyprzedaży, wykres ma bardziej spekulacyjny charakter. Niewielu inwestorów spodziewa się nagłej poprawy wyników, aczkolwiek czysto technicznie, może dojść do kolejnego odbicia od poziomu 1,30 zł. Jeżeli odbicia nie będzie w dość krótkim czasie po wynikach, wydaje się, że podaż może docisnąć. Upadek wsparcia przy 1,30 zł może oznaczać, że kurs będzie kierować się w stronę okrągłej 1 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here