Naga MarketsSetanta to spółka będąca w trakcie łączenia się z All in! Games, zajmująca się produkcją gier komputerowych.

setanta

Spółka była jedną z najmocniej drożejących na warszawskim parkiecie podczas piątkowej sesji. Przy bardzo mocnych obrotach kurs wybił się na nowe maksima i kontynuuje rajd wzrostowy. Powodem wzrostów w ostatnim czasie są informacje o grze „Tools Up!”, która sprzedała się już w ponad 60 tys. egzemplarzy co pozwoliło na pokrycie kosztów produkcji i marketingu. Kolejne dodatki do gry i jej debiut w marcu na konsoli PS4 powinny dodatkowo powiększać przychody ze sprzedaży. Warto dodać, że spółka podjęła współpracę z chińską firmą Tencent, przez którą chce wejść z grą na ten rynek. Na razie oczekuje na decyzje państwowego regulatora, jeżeli się pojawi, zapewne wywoła kolejną falę wzrostów. W sumie w całym roku spółka liczy, że sprzedaż przekroczy 400 tys., sztuk. Warto dodać, że największym akcjonariuszem jest January Ciszewski, którego spółki silnie drożeją m.in. za sprawą rzekomego leku na stwardnienie rozsiane.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

Kruk S.A. jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce.kruk

Notowania spółki doznały w ubiegły czwartek nagłej i silnej przeceny przy wysokich obrotach. Powodem okazały się być słowa jednego z polityków, który niezbyt precyzyjnie opowiedział się za wdrożeniem rozwiązań mającym przeciwdziałać praktykom lichwiarskim i handlu tego typu wierzytelnościami. Pewne prace toczą się jednak w Unii Europejskiej i w nich Kruk uczestniczy. W piątek też spółka poinformowała, że nie widzi uzasadnienia dla spadku kursu, gdyż nie zajmuje i nigdy nie zajmowała się handlem wierzytelnościami, które mają znamiona praktyk lichwiarskich. Ponadto spółka wspiera tego typu rozwiązania. W piątek kurs nieco odrabiał straty, szerszy trend jest jednak spadkowy. Obecnie albo wracamy do wzrostów, albo do testu ostatniego minimum, którego wybicia oznaczałoby dalsze spadki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here